Je možné, že jsem těhotná? Je mi na zvracení, bolest břicha

trubkajedna20
27. lis 2017

Ahoj holky, jdu za vami ohedne rady. Je možné, že jsem těhotná? 17.11 jsem mela ovu doslo ke styku, to same 18.11. Je mozne ze bych to na sobe poznala joz ted? 5 dnu po styku jsem mela slabe krvaceni, ktere trvalo jeden den. Vcera a dnes je mi na zvraceni ale nezvracim, pouze me to natahuje a krkam, taky me trosku boli bricho. Zasilam fotku z kalendare pro prehlednost. Vim ze stejne se vse ukaze casem a testem.. ale i tak? Stalo se nekomu neco podobneho s tim ze vysledek byl pozitivni? Dekuji moc za rady a pomoc 🙂

littleannie
28. lis 2017

@kacasa jojo zkusím, nechtěla sem, ale asi mi to nedá. 😂👍

dydy4321
28. lis 2017

@littleannie Zítra ještě asi ne, protože jsme s manželem hrozní spáči a většinou jezdíme do práce přesně na minutu, tak bych to nejspíš nestíhala 😃 Test mám doma už asi rok a o víkendu jsem si koupila i digitální 🙂 Tak zítra dej vědět, držím palce 🙂

littleannie
28. lis 2017

@dydy4321 jojo ten digitalni sem si taky koupila, ale je mi ho škoda použít, když na normálním nebude alespoň duch. ☺️

dydy4321
28. lis 2017

@littleannie Přesně to jsem si taky říkala, dokud nebudu vědět, jak na tom jsem, tak digitální zůstane v šuplíku 😀

trubkajedna20
autor
28. lis 2017

Holky mohou byt dalsi projevy tehotebstvu to ze od vcerejsiho vecera co snim po tom riham o to vice.. boli me prsa, svedi bradavky a chvilemi me i poboliva bricho? Asi budu muset taky pro TT 😃

dydy4321
28. lis 2017

@trubkajedna20 Možné to je. Nejvíc bych se teda přikláněla k těm bolestem prsou. Dnes jsem se o tom bavila s kamarádkou ( je zrovna těhotná) a prý ji hrozně svědí bradavky 😀

littleannie
28. lis 2017

@trubkajedna20 jo, já si teď říhám nahlas jak nikdy, dřív mi to nešlo vůbec. Prsa mě bolí a bradavky mě taky lechtají 😂 jinak me picha v podbrisku spise na prave strane a sem unavena strasne. Ale to muze byt taky pocasim 😇

littleannie
28. lis 2017

@trubkajedna20 jinak sem byla poslední dny strašně nafouklá a myslela sem, že prasknu a dvakrát od ovu průjem. A s nafouknutím samozřejmě plynatost. 😞 jestli tam trpím a nic z toho nebude, tak vážně nevím.

dydy4321
28. lis 2017

@littleannie
@trubkajedna20 Holky jsem jediná, koho prsa nebolí, tak nevím nevím ....

kacasa
28. lis 2017

@dydy4321 mne taky ne.. a zacly az ve 4-5 tt.. nemusis mit vsechny priznak.. jen nektery a nebo taky zadny

littleannie
28. lis 2017

@dydy4321 mě taky nebolí furt, “cítím” je třeba tak 1-2 hod a pak zase nic 👍

vendy94
28. lis 2017

Holky, muzu se k vam pridat? Mam 9dni do MS a premyslim jestli si taky udelat test nebo pockat. Jak dloubo mate vy do MS?
boli me zatim jen uz asi tyden v podbrisku, tak stridave.. Jinak prsa nic, jo a jsem hrozne unavena. . Tise, doufam, ze to tentokrat uz vyjde a budu mit na teste //.

dydy4321
28. lis 2017

@kacasa
@littleannie 😀 Já jsem hrozná, fakt se nepoznávám. Když jsem to dřív pročítala, tak jsem si říkala, co ty holky blbnou, ať počkají do MS a buď a nebo a teď jsem úplně to samé. 😀 Holky test udělám v sobotu, pokud MS nedorazí.
@vendy94 Ahoj, já mám 6 dni do MS, od 5 dne po ovu mě boli podbřišek, dnes asi nejvíc za tu dobu. Jsem také unavená, ale myslím, že je to počasím a stresem v práci 😒

90bobisek90
28. lis 2017

@vendy94 já mám cca 5 dní do MS, ale beru utrogestan, tak zas budu nervní, který den to dostanu. Zítra budu volat doktorce, jestli mi vůbec proběhla ovulace, takže jsem jak na trní.

vendy94
28. lis 2017

@dydy4321 ja se na to snazim nemyslet, ale uz bych si nejradsi udelala test, ale zas nechci byt zklamana. Tak to asi vydrzim az do ocekavene ms. Ty sis uz test delala, nebo jeste vyckavas?

vendy94
28. lis 2017

@90bobisek90 aha, tak to ja ovulaci na sobe nejspis poznam, teda aspon si to myslim. Nedelam si zadne testy.. Ale nejak pocitove vim, kdy by mela probehnout..

90bobisek90
28. lis 2017

@vendy94 No MS jsem měla tak rozházenou, že mi dr. řekla,že ovulace pravděpodobně neprobíhala a na sobě to nepoznám. Poslední 2 cykly beru utroš a konečně tak nějak vím, kdy to přibližně dostanu a je to super :D ale už bych byla velice ráda, kdybych to nedostala.

vendy94
28. lis 2017

@90bobisek90 To verim, to by bylo bajecny kdyby ta potvora uz neprisla. Jak dlouho se s manzelem snazite?

90bobisek90
28. lis 2017

@vendy94 od ledna a od srpna to resim s dr. a jak dlouho vy?

trubkajedna20
autor
28. lis 2017

@littleannie
Tak snad to vyjde 🙂 jo nafoukla jsem taky. Jen nevim vemu to prisuzovat. Uvidime casem co z toho bude nebo nebude 🙂

vendy94
28. lis 2017

@90bobisek90 Ja se 9.mesicu cistila od antikoncepce, pozor jsme si nedavali, ale tak jsme to nejak neresili a ted se dva mesice snazime. Vic se pozoruju, ale snazime se uzivat sexu tak jako driv a nemyslet na to.

dydy4321
28. lis 2017

@vendy94 Ještě nedělala, pořád vyčkávám.

vendy94
28. lis 2017

@dydy4321 To je asi rozumne, taky se pokusim vydrzet.. At pak nejsem zbytecne zklamana..

90bobisek90
28. lis 2017

@vendy94 aha, antikoncepci neberu už víc jak 2 roky a stejně se mi MS neupravila :D mám to jak puberťačka :D já si vždycky řeknu, že se budu sledovat, jestli mě něco nebolí nebo tak a pokaždé na to zapomenu, děs se mnou. A piješ nějaké bylinky nebo tak?

vendy94
28. lis 2017

@90bobisek90 ted uz nepiju, ale hned po vysazeni antiny jsem pila kontryhelovy caj a myslim si, ze diky nemu se mi ms upravila na relativne pravidelny cyklus. Mivam to tak 30.-35.den.. Ted uz beru jen kyselinu listovou a snazim se jist pravidelne a byt tak celkove vic v klidu. Nestresovat se. A myslet pozitivne, ikdyz to mi jde trosku hur, mam uz tak nejak od malicka vic pesimistickou povahu,.
Jo a jeste jsem po vysazeni brala rybi olej, ale to asi nemelo na cyklus vliv.

littleannie
29. lis 2017

@vendy94 ahojky, já mám do MS 3 dny a testy zatím negativ 🤨

vendy94
29. lis 2017

@littleannie ja pockam na testovani asi az v den ms, pokud nedojde. A to teda doufam, ze nedojde.
Jak dlouho se snazite vy?

vendy94
29. lis 2017

Holky a snazite se vsechny o prvni mimco nebo uz vam doma aspon jedno beha?
Me prijde, ze vsude okolo je to sama tehotna nebo uz s malym miminem.. Achjooo

dydy4321
29. lis 2017

@vendy94 Pokud by se zadařilo, bylo by to první, ale čím se blíží termín MS, tak mám pocit, že z toho nic nebude. Bolest v podbřišku přestala a rozjíždí se stavy jako při PMS.

vendy94
29. lis 2017

@dydy4321 jeste nehazej flintu do zita. Treba to vyjde. Moc ti to preju.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru