Jsem těhotná?

30. říj 2020

Ahoj, sem 3 dpo podle toho co psali lékaři tak je možné cítit bolest v podbřišku.
A na to sem se chtěla zeptat. Mám bolest v podbřišku, zapáchající moč a migrénu celý den.
Při ovulaci takové problémy nemám.
Měli jsme nechráněný sex den před ovu i v den ovu.
Prsa jsou maličko citlivé.
Jen mě zajímá, jestli tu nějaká ženská měla podobné příznaky tak brzo a pak byla opravdu těhotná.
Nehlidam se tak furt, jen sem se nad tím zamyslela.
Děkuji

mzacikova
30. říj 2020

To je nesmysl. To ještě není vajíčko ani uhnízděný

jjasmina
30. říj 2020

Je strašně brzo

barunkiss
30. říj 2020

Ahoj, tyhle příznaky jsem měla vždy, když jsem otěhotnět chtěla, když jsem opravdu těhotná byla, nepoznala jsem na sobě nic. Každopádně, dle mého názoru je na příznaky ještě hodně brzy. Těhotná být můžeš, to zjistíš nejlépe testem po vynechané MS.
Držím pěsti 😊

autor
30. říj 2020

@barunkiss Ne nevsugerovávám. Na tohle sem se vás neptala

autor
30. říj 2020

@jjasmina Na to sem se neptala. Bolest je nidace dámy 😉

autor
30. říj 2020

@mzacikova Na to sem se neptala

sajul
30. říj 2020

Tak brzo jsem příznaky neměla nikdy.

rosa106
30. říj 2020

Akorát, ze nidace probíhá až tak 6.-7. den po oplodnění. Dámo 😉

autor
30. říj 2020

@rosa106 Pokud jste četla pořádně, spali jsme v plodných dnech spolu víckrát. Ale vám se spovidat nemusím. Další chytrolinka 🙂 Ptala sem se na úplně jinou věc

meronym
30. říj 2020

Fascinujici, jak nektere dokazou byt protivne, kdyz odpovedi nejsou dle jejich predstav.

miba10
30. říj 2020

Ty holky ti odpovídají na to,na co se ptáš. To není tom,že ony neumí číst,ale o tom,že buď neumíš číst ty,nebo nechceš slyšet jiný názor,než o jakém jsi přesvědčena.
Jinak k tvému dotazu. 3dpo je brzy na jakýkoliv příznak. Zapáchající moc je většinou příznakem buď počínajícího zánětu močových cest nebo užíváním nějakých léků,ale určitě ne těhotenství.

klchudik
30. říj 2020

Slečno nebo paní, nemusíte být na každou, která vám zde odpověděla nepříjemná. 3dpo je brzo na příznaky... Dočtete se to i v každém článku na netu.
Bolest v podbřišku může být způsobeno doznívající ovulací, namozeni po sexu nebo pms... Je strašně moc možností a jestli čekáte odpověď ano jste těhotná, dojdete si k vědmě a nebo počkejte na test

martinie88
30. říj 2020

Proc jste tak hnusna? Holky vam odpovidaji slusne a vy se chovate uplne desne. Tak si dal myslete, ze jste tehotna a kdyz nechcete slyset pravdive odpovedi neptejte se. Aneb dalsi Covidovy troll😂🙈😂

astyna88
30. říj 2020

Migrénu a zapáchající moc budeš mít z toho, že málo piješ. Kdejaké píchnutí není známkou těhotenství. Jasně, že těhotná být můžeš, když s někým spíš bez ochrany, ale teď je to jen věštěni.

brambora28
30. říj 2020

Ano, jsi těhotná, a proto cítíš bolest v podbřišku, zapacha ti moč a máš celý den migrénu. Spokojená s odpovědí? To jsi chtěla slyšet, ne? 😊

klchudik
30. říj 2020

@brambora28 dobře ty 😃 a teď tě ukamenuje, protože nakoupí vybavicku a ve finále tehu nebude 😃

brambora28
30. říj 2020

@klchudik tak jako na takovej dotaz a takový vyjadřování a odpovědi ostatním, se nedá nic jinyho napsat.. 🤦‍♀️

klchudik
30. říj 2020

@brambora28 vždyť jo, je to v pořádku 😃 já se jen bavím

nita1984
30. říj 2020

Bolest v podbřišku z nidace???? Tak to bych chtěla videt, co budeš dělat, az jednou opravdu těhotná budeš. 3 dny po ovulaci je embryo sotva na cestě do delohy. Takze muze nidovat tak maximálně ve vejcocodu a to fakt nechceš 🙈🙈🙈🙈

mzacikova
30. říj 2020

A na co ses jako ptala? 🤣 jestli můžeš být těhotná. Odpověděla jsem ti, tak se klidni, každá jsme ti tady odpověděla normálně NA TYPU OTÁZKU

hasara33
30. říj 2020

Ahoj, hele samozřejmě, že fyzicky není možné pociťovat příznaky těhotenství dřív než dojde k uhnízdění, ale já jsem třeba "příznaky" cítila hned po ovulaci (podle testů a BT vím přesně kdy byla), píchání v podbřišku a velmi citlivé bradavky a to jsem nikdy předtím nepociťovala, pak se přidala celkově silná bolest prsou a to už jsem pak měla slabou čárku na testu 😉....nicméně tak či tak je vcelku jedno jestli příznaky máš nebo ne a je zbytečné nad tím polemizovat, protože za pár dní se odpověď dozvíš 😊 přeji hodně štěstí🍀

sudylichozrout
30. říj 2020

Ach bože... 😀

majena39
30. říj 2020

Proč myslíte, že ten dotaz je napsán anonymně? Aby na Vás dáma mohla být nepříjemná 😀 Co kdyby Vás náhodou jindy doopravdy potřebovala? To pak bude jak milius. Takovým trubkám je zbytečné na něco odpovídat...

te_reza
30. říj 2020

Sem si sednu. V TV kulový 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru