Měly jste vždycky krvácení při nidaci?

pajaa51
15. říj 2020

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat,jestli jste zaznamenali nějaký výtok narůžovělý nebo krvácení v období nidace? Je pravidlem, že musí každá špinit při uhnizdovani vajíčka?
Jsem asi 8-9 dpo , 6. A 7.10. jsem měla pozitivní ovu test tak nevím,jak to mám počítat, jestli je ještě brzy na nidaci nebo už byla a bez krvácení? Bolí me každej večer v podbřišku,jak kdyby tam něco bylo a citlivá prsa a unavená tenhle týden,ale to může být možná i počasím... Ms mám mit asi kolem 20.10.
Děkuji

mzacikova
15. říj 2020

Může být klidně až 10.dpo, ale já teda nešpinila ani jednou. Vůbec jsem o tom nevěděla

linda_22
15. říj 2020

Ani náznak krve nebo špinění.. jediný rozdíl byl, že vždy před MS jsem měla citlivá prsa, bolelo i třeba běžet, když jsem otěhotněla tak nebolela ani malinko až asi 8 - 10 tt..

jge
15. říj 2020

3 tehu, 2x nic, jednou spineni

kachna001
15. říj 2020

Ne, ani jednou

klokanka31
15. říj 2020

@pajaa51 Já byla těhotná 3x, a nikdy jsem nešpinila při uhnízdění.

sumitra
15. říj 2020

2x tehotna a taky jsem nikdy nespinila

lachtanice86
15. říj 2020

6x těhotná a ani jednou nadační krvácení

kosi_cek
15. říj 2020

Já v 6ti případech detekovaného těhotenství těhotenským testem ani jednou nezaregistrovala vůbec nic, ale v 7.těhotenství, to už jsem měla několik dní nepřetržité pocity v podbřišku na MS, přesně 2 týdny po prvním vzestupu BT, jsem zaregistrovala jednorázově drobné zakrvácení světlou jasnou krví. Ten den jsem měla pocity na MS úplně hmatatelné a silné (běžně příchod menstruace prakticky vůbec nepociťuji), takže jsem prováděla kontrolu bílým bavlněným kapesníčkem, krev (hodně krve) jsem vyloženě očekávala a taky ji zachytila, ale jen jednou, pak už celý den nic, ani později (takže se to dá určitě případně přehlédnout)...za pár dnů jsem dělala test a byl pozitivní....Ale kdo ví, jestli to zakrvácení bylo vůbec nidační, každopádně v té chvíli jsem se díky tomu, co jsem cítila a viděla s nadějemi na těhotenství úplně rozloučila.

jancabr
15. říj 2020

U mě ani jednou vůbec nic. Žádný zvláštní výtok, špinění ani krvácení

mrstte
15. říj 2020

U mě taky žádné krvácení, výtok nic. Jen mě bolelo břicho jako při hodně silné ovulaci.

mamikry
15. říj 2020

@pajaa51 1. tehotenstvi nic., 2. menstuace, 3. den spineni. 4. tyden spineni.

mandy1122
15. říj 2020

@pajaa51 neee spineni jsem žádné neměla jen mě parkrat píchlo na pravé straně podbrisku

pajaa51
autor
15. říj 2020

Aha děkuju moc holky za odpovědi, uklidnili jste mě 🙂. Ja jsem v jinych diskuzích právě četla,ze všichni to uhnizdovani měli nějakým krvácením,spinenim... A citili jste někdo po ovulaci tu cestu vajíčka?

crutela
15. říj 2020

Poprvé ano a po druhé vůbec. 🙂