KET po odstavení starší dcery. Co vše udělat před tím, než půjdeme?

Zodpovězené
13. kvě 2021

Dobrý den, pane doktore,

prosím, poradíte mi, co vše můžu udělat před tím, než půjdeme na KET?

Nyní jsem ve fázi, kdy budu pomalu přestávat kojit starší dceru. Gynekologická prohlídka byla v pořádku a paní doktorka řekla, že si pak stačí zavolat o léky - ke stimulaci před KET.

Ale mně vrtá hlavou - není potřeba udělat alespoň nějaké krevní odběry - hladina hormonu a tak? Nebo nějaké jiné vyšetření?

Je to náš poslední možný transfer, tak bych chtěla udělat vše, co by mohlo pomoci k úspěchu.

Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

KET lze plánovat až přestanete dceru kojit.
Obvykle není přínosné před plánováním KET nějaké odběry provádět.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz