• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat bez kyretáže. Je to v pořádku?

3. června 2015 
Ahoj,chtěla bych se zeptat,zda někdo ví,prožil...prodělala jsem před týdnem zamlklý potrat v 6 týdnu..poprvé mi dělali Uz kde neviděli žádný plod,nicméně vzali krev a naměřili hladinu hcg.Po dvou dnech bez kontroly mi jen vzali krev,a oznámili,že hladina hodně klesla,že plod byl slabý a odchazí..po týdnu,dnes,další odběr krve,a už jen do tel mi sdělili výsledky,že hladina hormonu je nulová,takže se s tím tělo vypořádalo samo a můžu se snažit dál..jenže všude čtu,že se provádí kyretáž a taky mi nejde do hlavy,proč už mi neudělali vyšetření,a mám strach,jestli je opravdu všechno v pořádku a můžu se hned snažit o mimi znovu..jestli opravdu stačí jen odběry krve...děkuju moc za rady,zkušenosti...Veronika
19. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem to samy v 7.tt, taky bez kyretaze. Bud rada. Takhle se muzes snazit pristi cyklus. Ja v nem hned otehotnela :dizzy_face: . Akorat to teda pak dopadlo taky spatne :cry:
19. říj 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže myslíš,že opravdu není potřeba pokaždé kyretáž...já ráda jsem,strašně jsem se bála narkozy..A podruhé opět zamlklý potrat?Díky ahojda
19. říj 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud nemas v deloze nic, tak kyretaz netreba. I kamaradka mela to samy, tez bez kyretaze.
Nn, v 5. mesici se mi rozjel porod :cry: , s predchozim to nesouviselo. Presne po roce se nam ale narodil zdravy chlapecek :dizzy_face:
19. říj 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O,tak to bylo asi mnohem horší,to je mi líto...hlavně,že po trápení přišla radost,a koukám,že máš radosti dvě:slight_smile: My také,dva kluky a chtěli bychom třetí děťátko,jen už se teď bojím,komplikací,když to vidím,slyším,jestli bych se neměla spokojit s tím,co mám..
19. říj 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, měla jsem to mezi klukama. Jakoubek byl 1,5 roku od staršího. Nebudu lhát, bylo to strašný, když už miminko kope, tolikrát ho vidíš na utz, nakupuješ výbavičku... Hm, manžel chce taky třetí, já chtěla třetí do druhého porodu, ten fakt stál za to :confused: . Ale neboj, říká se, že po zamklém těhotenství se daří líp. My se ve škole učili, že zamlklých těhotenství během prvních 3 měsíců je až 85%... v tom 6.tt je to fakt běžné, na další těhu to nemá mít vliv :wink:
19. říj 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak uvidíme,co nám osud přinese...a kdyby jsi se náhodou rozhodla také pro třetí,budu držet palečky,ať je hlavně vše v pořádku!!!
20. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem teď po 2 po potratu, teď mi zamlklo těhu před 2 týdny a zjistily to včera, holky je možné, aby se obsah dutiny sám vyčistil, jak začnu krvácet? Plod se přestal vyvíjet v 6 plus 3 . A nechci jít na kyretáž .
3. čer 2015 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek