Nízká hladina hormonu v těhotenství. Problém či nikoliv?

olinka230
22. lis 2016

Dobry den, potřebuji radu neboli zkušenosti jiných maminek dnes mi volali s genetiky a sestra mi řekla ze za 4 týdny se musim znova dostavit, na další odběr krve ze mam nízkou hladinu hormonu, ale ze se nemam stresovat ze je vse v pohodě ale pro jistotu, nevíte co to vubec znamená? Nízká hladina hormonu? Na vyšetření jsem jsem byla ve 12+5 tt a sestřička mi bohužel neudělala o jaky jde hormon... může byt neco špatného s miminkem? Mohu o nej prijit? Jsem z toho hotova a psychicky na dne. Ty 4 týdny pro me budou nejhorší v mým životě ☹

tinaprofi
22. lis 2016

olinko, tak tam zavolej ne 🙂 neni nic jednoduššího...

olinka230
autor
22. lis 2016

Tinko, volala jsem vcera a řekla mi ze driv nic jiného mi rict nemůžou ze musim přijít az za ty 4 týdny a pak se uvidí

jade85
22. lis 2016

Prosím tě, zavolej tam zpátky a doptej se na podrobnosti. Řekla ti jasně, že se nemáš bát, tak jaký nejhorší 4 týdny v životě? Pro miminko je nejdůležitější, abys byla v pohodě a pozitivně naladěná. Tak tam zavolej a zjisti si informace přímo od sestřičky nebo lékaře, tady o tom budeme leda spekulovat a vyděsí tě to ještě víc. Určitě to bude v pořádku 🙂

j.a.n.i
22. lis 2016

@olinka230 Já bych řekla, že to znamená, žes byla na screeningu někde, kde na něj nemají certifikaci a neumí ho správně dělat... protože ve 12tt se dělá NT screening a ten se má hodnotit jako celek a neřešit jednu hodnotu a ještě se ji snažit potvrzovat odběrem v 16tt.

tinaprofi
22. lis 2016

nesmíš se nechat odbýt, vždyt ty testy delali tobe a hormony ti sdelit musi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru