Krvácení po menstruaci. Může to souviset s tím, že se tělo čistí, nebo je to něčím jiným?

Zodpovězené
12. led 2021

Dobrý den,

byla jsem těhotná, ale bohužel to v 5.tt skončilo. Rozjela se menstruace, byla hodně silná a bolestivá s většími kusy. Krvácení trvalo 3 dny a teď slabě krvácím už druhý den, ale je to jen na papíře. Je to jasná, ale slabá krev, žádné špinění.

Má to souvisloist s tím, že se pořád tělo čistí, nebo to může být něco jiného?

Nikdy jsem to neměla.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

situace, tak jak ji popisujete, vyžaduje provedení gynekologického a ultrazvukového vyšetření. Po jejich provedení lze teprve zhodnotit o jakou situaci se přesně jedná.
Doporučuji návštěvu gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz