Ovulační krvácení. Čím to může být?

barulina949
26. led 2021

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Nikdy jsem neměla ovulační krvácení, ale poslední dva měsíce jsem po styku s přítelem začla krvácet, ale teď při poslední ovulaci a styku tak jsem měla bez krve. O miminko se snažíme druhým rokem byli jsme i na různých vysetrenich a stále nic až teď mě zarazila ta krev. V sexu jsme pokračovali i během toho ovulačního krvácení, říkali jsem si že je to asi šance k otěhotnění, ale pokaždé jsem dostala menstruaci. Teď ta poslední menstruace byla s vynechanim jednoho dne. A teď čekám na další má se dostavit 7.2. Tak uvidíme.
Děkuji za odpovědi 🙂

ema90
26. led 2021

@barulina949 A co spis zajit na gyndu at te prohlidne? Zejmena cipek?
Krvacet po sexu mi neprijde v pohode.
Ovulacni krvaceni muze byt jemne spineni na kalhotkach, ale ne krvaceni po sexu.

barulina949
autor
26. led 2021

@ema90 no stalo se mi to zatim dvakrát a jen když jsem měla ovulaci, jinak ne. Když se to stalo podruhé jako že další měsíc říkala jsem si že si zajdu k doktorovi jestli se to stane zase další měsíc,ale teď se to nestalo. Ovulaci jsem měla od 19 a bez krve. A pokaždé když jsem byl na nějaké prohlídce nebo na vyšetření i v Ol tak jsem pokaždé byla v pořádku

maruberu
13. únor 2021

@barulina949 Stává se mi to také. Nepravidelně, někdy mám měsíc klid a pak znova. Na gyndě jsem to řešila. Měla jsem si koupit Grav-in a Ascorutin. Pomohlo to, ale když jsem si dala 2 měsíce doporučovanou pauzu, špinění se vrátilo. Tento měsíc jsem 12. den dokonce slabě zakrvacela. Nasadila jsem Ascorutin a je klid. Podle testů mám ovulaci dneska, a to ani nešpiním, sex byl včera a dnes.. Tak nevim, jestli jsem Ti pomohla. 😊