Ovulační krvácení - může za to kontryhel?

macondra
29. bře 2019

Hezký den!

Poslední týden si od osmého dne hlídám ovulaci, zatím testy nic neříkají (den 11), ale v jednu chvíli jsem měla pocit že se mění hlen a dnes jsem zjistila, že mám ZŘEJMĚ ovulační krvácení. to jsem ještě neměla nebo si ho doposud nevšimla. Nic mě extra nebolí a testy ovulaci ještě neukázaly. Většinou chodí kolem desátého dne, tak nevim nevim co to.. Od osmého dne jsme se také už 2x snažili o pišišvora.. ale že bychom řádili tak, že by došlo ke krvácení.. to si nemyslím 🙂
poslední 2 měsíce piju první 2 týdny cyklu Kontryhelový čaj a beru Gynex. Tak nevím, zda jsem si teď tím nějak neuškodila.. ach jo!
máte někdo podobnou zkušenost?
díky!

johan7
29. bře 2019

@macondra Hezký den, ano, může to být, mám ovulační krvácení už rok, je to způdobeno zakolísáním hormonů, prvně jsem byla taky vykulená co to, ale teď jsem klidná. Jednou je to víc, jednou míň, ale zase na tuty poznám, kdy je ovulace. Za mě bych se tím nijak netrápila. Držím palce 😉

johan7
29. bře 2019

@macondra Jinak mě testy neukázaly ovulaci nikdy a to jsem chodila na pravidelnou folikulometrii a bezpečně jsem věděla, že k ovulaci dochází.

macondra
autor
29. bře 2019

@johan7 aha, no ja jsem z toho prave dost vykulena. Celkove tenhle mesic je to nějaké magické.. ovulacni testy zkouším třetí mesic (prvni dva jasné pozitivních kdyz byl manžel na sluzebce..:/ ) a ted, kdyz uz tu je, tak tohle 🙂) no to je proste neskutečný..

johan7
29. bře 2019

@macondra chápu, taky jsem byla, letěla jsem k doktorovi, ale naštěstí to bylo jen to ovulační. Uvidíš, jak to budeš mít další měsíc a kdyžtak bych pro jistotu skočila k doktorovi, ale já bych si laicky tipla, že to bude ono a ten kontryhel to taky může dělat. Taky se mi do toho moc nechtělo při tom špinění/krvácení, ale paradoxně je to v době ovulace, takže šance veliká 🙂