Nidační krvácení x menstruace. Máte zkušenost?

jemi
23. led 2010

Ahoj holky uz 9 mesic se snazime o miminko. Tento mesic mi byl predepsan utrogestan. Po ovulaci jsem ho zacala brat(mam ho brat 10 dni) ale 4 den -vcera se u me objevilo krvaceni-ktere doted neustalo. Casove by se to hodilo protoze jsem 7DC, ale prijde mi, ze to krvaceni je na nidaci silne (vecer slipovka, pres noc vlozka) nejde ani o silo to oproti ms je jeste slabe ale je to cista krev, tak se zacinam bat. Dnes jsem merila teplotu a porad vysoka. Mate zkusenost?? Dekuji vylekala me ta jasna krev

jemi
autor
23. led 2010

Omlouvam se oprava jsem 7DPO -teda po ovulaci. Muze Utrogestan zpusobit ms driv(doted jsem ji mela presne 33den) Utrogestan mi byl predepsan kuli spineni a mozne snizene funkci zluteho teliska.

len
23. led 2010

No, o tom, že by dorazila dřív, jsem ještě neslyšela, spíš ji naopak brzdí. Jsi si 100% jistá, že byla ovulace už před týdnem - nemohla být třeba dřív? To je jediné řešení, co mě napadá, protože na nidační krvácení 7.DPO se mi to zdá hooodně divné (jednak když už se to nějak projeví, tak spíš jen špiněním a navíc většinou o dost později). Jinak teplotu nahoře může držet právě Utrogestan, měřit teplotu, když ho bereš, je většinou zbytečné. Ale začít krvácet tak brzo je dost divné, pokud to neustane, určítě bych zavolala dr., co dál. Možná je to jen jednorázový výkyv 🙂

jemi
autor
23. led 2010

pred 9 dni jsem byla na gyn a doktor videl zrale vajicko a rikal ze do 2 dnu probehne ovulace na 100% a i moje skromne testovani tomu nasvedcovalo

jemi
autor
23. led 2010

zacina to slabnou tak uvidime, doufam, ze to je to nidacni krvaceni

jemi
autor
3. únor 2010

Ahoj pisi pro uceleni informaci jak to nakonec dopadlo-po 4 dnech krvaceni ustalo (krev bez sliznice) spis spineni, progesteron jsem jeste dal brala ale protoze jsem si nebyla jista zda to nebyla menstruace, tak jsem ho nebrala celych 10 dni. Nakonec jsem dostala klasickou menstruaci 35den cyklu(teda o 2 dni pozdeji a asi 7dni po vysazeni P). Takze to nakonec asi fakt bylo nidacni krvaceni.

maximka33
8. srp 2012

@jemi teda, to je něco.. taky mi začalo špinění 6 dní před ms a nevím, co to je. o nidačním krvácení jsem neslyšela, nikdy jsem to nezažila..

jemi
autor
8. srp 2012

@maximka33 ono to nidační nakonec nebylo prostě jsem pravidelně špinila x dní před ms (doktor řikal že to bývá z hormonů) ale hormonální profil mi vyšel v pořádku, jinak mírně jsem špinila i v cyklu kdy jsem otěhotněla

susanitademacho
22. pro 2012

@jemi Mohla bych mít skromný dotaz, mám asi to samé, slipovka nestačí, brzy na MS, beru Utrogestan. Bolelo tě i břicho jako při MS? Děkuji.

jemi
autor
22. pro 2012

@susanitademacho já už to teď dlouho neměla (ještě kojím a ms nikde), ale já měla teda klasicke slipovka mi stačila a břicho mě bolelo minimálně, ale to se spíš už hlásila blížicí se MS

mnere
3. led 2016

@jemi : Ahoj, ja jsem si tento mesic myslela, ze mam menses - 8 DPO krvaceni, sice slabve, ale opravdu krvaceni, ne spineni. Trvalo2 dny + dalsi 2 dny spineni. dnes na tehotenskem testu 2 carky 🙂 Nic neni nemozne 🙂 K utrogestanu - tez jsem ho brala, protoze spnim kazdy mesic az 10 dni pres MS. Z utrogestanu je mi blbe, takze jsem se na to vykaslala a sla do TCM (Tradicni cinska medicina). Dostala jsem bylinnou smes na mesic - ten mesic jsem nespinila ani den a tento mesic //. Doporucuji. Bolest kolem nidacniho krvaceni byla jako prichazejici MS (ale velmi velmi slabonka)

katakabrt
8. únor 2019

Ahoj zeptám se nevím zda je to nidacni nebo má? Začalo to o o 3 dny dříve než MS. Je to bez sliznice a je to spíše jako voda a takovým hlenem občas tak nevím. Na vložce jen 2 dny a dnes jen při utrpení. Nemáte s tím někdo zkušenost? Omlouvám se za těm popis.