Zpožděná menstruace - krvácení, nevolnost

dufalik
24. čer 2017

Ahojky holky...
asi budu za trubku, ale nedá mi to.
poslední mestruace byla zpožděná o 4 dny, nakonec se dostavila. šílená bolest v podbříšku těsně před tím, než jsem začala krvácet. první den tmavá krev a silné krvácení, dnes druhý den a už skoro čisto. Každopádně pořád bolavé prsa, silné dopoledne nevolnosti, průjem.. jídlo nemůžu ani vidět, nos citlivý na všechny pachy kolem. test negativní :( máte některá pobodnou zkušenost?
Na gyndu jdu příští týden.

Děkuji.

luj89
24. čer 2017

@dufalik myslim, ze slo o PMS. Ja teda nikdy nemela jednotny prubeh vsech menstruaci. Nebo na tebe neco leze?

dufalik
autor
24. čer 2017

@luj89 doufám, že jen viróza 🙂 tyhle stavy jsou příšerný. Od doby, co nepoužívám HA je to divočina, ale taková ještě nebyla :/

v_erunka
24. čer 2017

Ja to takhle jednou za cas mela taky. Vetsinou pohoda,ale treba dvakrat do roka jsem pri MS omdlela nebo mi bylo tak zle,ze bych lezla po strope. Hlavne ten prvni den. Pak uz dobry. Tak snad to u tebe bude podobne 🙂

luj89
24. čer 2017

@dufalik jak dlouho ji neberes? Ja mela po vysazeni spis problemy s delkou cyklu a kratkou litealni fazi. Je to hnus, ale to clovek vetsinou vidi fakt az po vysazeni.. :-\

dufalik
autor
24. čer 2017

@luj89 přes půl roku.... první měsíce byli otřesné... nálady, výkyvy... poslední dva měsíce už pohoda...až teď... unavená, slabá, nejraději bych si někam zalezla..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru