Slabé krvácení 15. tt. Zkušenosti? Dopadlo vše dobře?

karlina23
24. únor 2021

Holky mate zkusenost s krvacenim? Od zacatku jsem mela spineni,ktere ustalo v 10tt,ve 12tt se zase objevilo,ale od minulyho tydne slabe zakrvacim max 2x denne 🤦🏽‍♀️ Beru od zacatku utrogestan,ted jsem mela antibiotika na pripadny zanet,ktery nemusel byt videt ze steru a stejne to nepomohlo,doktorka nic nevidi z ceho by to melo byt 🤦🏽‍♀️ Uz jsem z toho fakt zoufala,vcera byl jedinej den,kdy jsem nezakrvacela,jinak od minulyho tydne to jede. Ted koncim 15tt...jeste me napadl covid,manzel je pozitivni ja jdu na testy v patek,protoze antigeni jsem mela negativni...prej i covid muze způsobit krvaceni 🤷🏻‍♀️Mate s krvacenim zkusenost a vse dopadlo dobre? Jeste doplnim,ze placentu mam vysoko.

e7
25. únor 2021

Já jsem tedy špinila v 6tt a doktor mi napsal Ascorutin. Ten si můžeš koupit i sama není to nic špatného. Mě to ustalo asi do 3dnů a brala jsem ještě cca 14 dní pro jistotu a už se mi to nevrátilo. A s covidem ti neporadím sice jsem ho prodělala ale už jako maminka a hlavně bez příznaků

danvitka
27. únor 2021

Já dostala ascoritin 👍 ten je myslim bez pr edpisu tak zkus 😉 u nás to dobře nedopadlo. Pokud by tě bolelo břicho, vidím to bledě

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru