Menstruace nebo zahnízďování?

Zodpovězené
5. kvě 2021

Dobrý den,

30. prosince 2020 jsem prodělala biochemické těhotenství. Bylo mi doporučeno počkat na menstruaci a po ní se začít snažit znovu o miminko. Menstruace přišla 18. ledna a trvala pouze čtyři dny s tím, že nebyla ani nijak výrazná, spíš jen takové špinění.

Mohlo to být způsobeno tím, že měsíc předtím bylo krve moc?

A další menstruace už nepřišla - teď je to 16 dní zpoždění. Před pár dny jsem zkusila těhotenský test a byl negativní, což by už mělo být vidět, kdybych byla těhotná. A včera a dnes jsem na kalhotkách měla světle růžovou kapku, opravdu minimální, tak nevím, co to může být.

Děkuji za radu.

Dobrý den,

nepravidelnosti menstruačního cyklu po ztrátě těhotenství mohou být způsobeny přechodnými hormonálními změnami.
V případě přetrvávání obtíží doporučuji gynekologické vyšetření.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz