Poraďte prosím. Zpožděná menstruace a negativní test

bentetika
12. únor 2017

Ahoj holky. Potřebovala bych poradit. Absolutně nemám s těhotenstvím žádné zkušenosti. Poslední tulení, kdy se přítel nechal unést jsem měla 30.12., dva dny na to jsem to dostala. Obvykle to mívám 6-7 dní a celkem silné, ale teď jsem to měla jen 3 dny a bylo to spíš jen špinění. Od této poslední menstruace už mi uběhlo 40 dní. Udělala jsem si tedy těhotenský test a byl negativní. Den na to jsem zkusila druhý a výsledek stejný. Uběhly další tři dny a menzes stále nepřišel. Jediné, co na sobě pociťuji je, že jsem unavená a mám strašlivou chuť k jídlu. Poraďte prosím, co si mám teď počít. ?

bentetika
autor
12. únor 2017

Ještě jsem chtěla dodat, že antikoncepci nepoužívám už 3 roky a sex byl nechráněný.

lucky22
13. únor 2017

@bentetika Tak bud muzes cekat jestli MS prijde a popripade zkouset dal testovat nebo si zajit na krev jako samoplatce a tam to mas jisty. 🙂 Kdyby jsi mela dalsi zpozdeni a nebyla tehu, tak zajit k doktorovi pro vyvolavacku a treba na UZV jestli nemas nejakou cystu, kvuli ktere mas tyto problemy.

ka_cici
13. únor 2017

Nechci strasit, ale ja mela negativni test jeste dva tydny po vynechani a ve stredu mam termin porodu. Takze byt Tebou, mazu na krev na gyndu!! Drzim palce

pujolka26
14. únor 2017

@ka_cici faaakt? to je mazec! No já jsem to měla před 5 dny dostat a stále nic. Výsledek stále negativní, tak nevím, co to je, zda se dostaví menstruace později ☹...Mla jsem teď 3 cyklus po dobrání prášku a měla jsem to vždy přesně na den...

ka_cici
14. únor 2017

@pujolka26 ne fakt vazne! 😀 kdyz jsem zjistila, ze mam 5 dni zpozdeni, tak jsem mazala pro test, a byl negativni, bilej jak snih... tak jsem sla s klidnym svedomim na festak a tam vypila 4 piva 😎
Po vikendu nic, tak zase test (druhej z baleni), opet negativni, tak jsem si rikala, ze kdyz to do tydne nedostanu, tak se stavim na gyndu, pac zpozdeni nemivam normalne... no a dva tydny po zpozdeni prvni test negativni, a o den pozdeji jsem tam vypatrala uplne nepatrnyho ducha 😀
Takze ja tem testum moc neverim

pujolka26
14. únor 2017

@ka_cici týjo, to je mazec 🙂. No já uvidím, přijde mi to divný, že stále nic ani ms ani čárky 😝

dzejnany
14. únor 2017

já to měla taky tak, mám to s MS jak na houpačce ☹ a to neberu dlouho anti. Splašili se mi asi hormony jak furt myslím na mimi. Nejdřív jsem šla 2x po sobě na vyvolávačku, po vyšetření vše ok uvnitř. Pak mi nasadila utrogestan na úprava MS, bere od 15 dne cyklu a prej jsem u něj mohla otěhotnět, ale jen do toho 15.dne, pak se těmi práškami ovu zastavila, ale to jsem se dočetla až potom ☹, zbytečné snažení. Jinak po těchto práškách krásná ukázková MS. Pak zas spoždění a po týdnu těhu test negativní, tak jsem si nasadila na úprava MS a pomáhá i k plodnosti Gynex 🙂, minulý měsíc po dvou dnech po nasazení kapek jsem menstruovala o sto šest, tento měsíc zas čekám co bude ☹. V sobotu jsme měli tulící večer a druhý den ráno jsem špinila, říkám super, můj mě proštouchl, ale bum bác bylo jen dopoledne a od té doby nic, fakt jsem na palici. Mimi jsem už vzdala a těším se do práce, jsem ráda za 2 roky a 7 měs starou holčičku Anetku, ale ta MS je furt štve, člověk si nemůže nic naplánovat. ☹

dzejnany
14. únor 2017

@bentetika jo a jinak já mám příznaky těhotenství každý měsíc, bolení v podbřišku, nebo citlivá prsa nebo nechuť. Jako jsem poblázněná totálně ☹.

monulka86
4. črc 2019

Ahoj holky, potřebuji poradit, mam 3dny spozdeni MS, jinak na den přesně, včera a dnes mamatest negativní, ale píchání v podbřišku, nevolnost, bíly hustý výtok bez zápachu, je na testování brzy? Mám ještě koupený clearblue, ale ne ten se chystám až o víkendu... Myslíte že může být naděje? Díky moc 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru