Biochemicke těhotenství. Prodělal někdo? Dá se ještě otěhotnět?

martinececka
15. pro 2020

Ahoj holky.. 22.11 jsem byla na pohotovosti s tím že jsem špinila, udělal mi doktor těhotensky test a vyšel pozitivní.. řekl že jsem na začátku těhotenství ale na ultrazvuku nic nebylo vidět tak kontrola za 14 dní o svého gynekologa.. Včera jsem šla na gyndu kde už jsem měla nachystánou tehotenskou kartu a jakysi balíček a papíry zadanky k doktorum 😭 pak mi řekl že mám jít na ultrazvuk a že se podívá jestli už to tam je a nic tam neviděl tak mi ještě udělal těhotensky test a negativní 😭 pichl mi inekci na vyvolavani menstruaci a že s tím jak se menstruace spustí tak prodělam mikroskopicky potrat říkal že jsem byla biochemicky těhotná, těhotenství začalo ale pak odešlo 😪😪😪 s přítelem jsme se snažili 3 roky o miminko... prodělal už někdo biochemicke těhotenství? Dá se potom ještě otěhotnět? Prosím

mamikry
15. pro 2020

@martinececka Prodelala jsem a druhy mesic se povedlo opravdu. Kazdopadne po trech letech snahy uz byste meli mozna zvazit nejake vysetreni, pokud jste na nem jeste nebyli.

tez83
15. pro 2020

@martinececka tento rok jsem v březnu byla na revizi pro neprosperujici tehu.V srpnu a červenci biochemické tehu,nyní jsem v 15tt,tak držím moc palce.

lachtanice86
15. pro 2020

Biochemických jsem zažila spoustu. Je to častý a neznamená to, ze další nevyjde. Po 3 letech už jste určitě prošli veškerá vyšetření, tak asi víte kde je problém

ema90
15. pro 2020

Biochemicke tehotenstvi je velmi caste a kolikrat o nem zena ani nevi (pokud si nedela tehotenske testy nedockave jeste pred vynechanou ms).
Takze nic neobvykleho a urcite otehotnet pote lze 😊
Jen ve vasem pripade doufam, ze to resite uz na nejake reprodukcni klinice, tri roky je uz doba, kdy to sami asi nevyresite...
Drzim palce 🙏🏼

martinececka
autor
15. pro 2020

Nebyla jsem nikde na vyšetření nechali jsme tomu volný průběh je mi teprve 22 takže jsem to nějak extra neřešila.. Ale 3 roky jsme se snažili no 😒

ema90
15. pro 2020

@martinececka Po trech letech snazeni ocividne nekde problem bude a na veku nezalezi.
I mlade maminky maji problemy, nebo vas partner.

Urcite zacnete spermiogramem partnera na nejake reprodukcni klinice a podle vysledku uvidite co vy 🙂

S byvalym partnerem jsme se snazili dva roky, v te dobe by mi bylo 24, jemu 26.
A cele dva roky to neslo, problem se ukazal v partnerovi.
Me jsme uz potom neresili, doufala jsem, ze budu v poradku a ocividne jsem.
Zanedlouho jsme se rozesli a nyni jsem se soucasnym partnerem otehotnela na druhy pokus ve 30 letech.

pepickovapavlinka
15. pro 2020

Jistě že dá.Já v Září našla // ale mimi se neudrželo.5.11. jsem znovu testovala neboť se mi zvětšili prsa a boleli.A zase se ukázali //.A teď už jsem 9+3tt.A taky po třech letech.A to jsem vůbec neřešila ovulaci nic.Myslela jsem že teprve bude.Povede se jen to nesmíte vzdát a musíte věřit 😉🍀

aselluska
15. pro 2020

Ano, dá se.

martinececka
autor
15. pro 2020

@pepickovapavlinka děkuju mooc❤

penny87
15. pro 2020

Urcite da. Biochemicke nevim, jestli jsem prodelala, neplasila jsem s testovanim, ale taky jsme se snazili 3 roky. Respektive volny prubeh - zadne mereni teploty, hlidani ovulace, nikde jsme nebyli na testovani. Po tech 3 letech potvrzene tehotenstvi, v 8tt prestalo bit srdicko. Revize, po 3 mesicich povoleno nechat volny prubeh, menses uz neprisla, rok po revizi se narodil zdravy syn. Asi urcite lepsi se nechat zkontrolovat, ale pro utechu, muze se povest i po letech asistence reprodukcnich center. Drzim palce 🍀

lotosek
15. pro 2020

Ano, prodělala, několikrát. Jdeme do CARu na testy.

malalampa
19. únor 2021

Biochemko v říjnu ,v listopadu // , tělo to bralo jako přípravu,ovulka přišla hned , těhu v poho,porod 41tt

izzylka
5. kvě 2021

Taky jsem jich pár zažila, bohužel se to stává ale nutně to neznamená, že je u tebe něco špatně. Otěhotnět pak normálně můžeš, zkusila bych to hned po menstruaci...říká se, že tělo má pak pohnojeno a jde to lépe 🙂