Zvláštní průběh menstruace

ive91
25. bře 2019

ahoj, moc bych prosila o vaše zkušenosti. Už minimálně rok napůl se snažíme o mimi, no a pořad nic, ovšem tento měsíc to byli zvláštní. MS jsem měla od 24.2 do 2.3 a je úplně běžné ze mě tak týden přes šíleně bolí prsa. jenže další MS přišla už 21.3 a trvala jen čtyři dny a předním me prsa bolela už minimálně dva týdny, no jen par dni po MS hned začala bolet. no a druhá MS skončila a hned další den začala, ale úplně slabá, ale bolesti v podbřišku byly strasne, normálně mě až tak břicho neboliva ale tentokrat mi to dalo zabrat a ze mě vyšla sotva jedna kapka krve a do večera uz pak nic, ale břicho pořad trošičku cítím, dělala jsem ti test a je negativní, myslíte ze by se konecne mohlo zasadit? mělo by jít na něm už něco vidět kdyby se povedlo? děkuji za odpovědi

aleenka1234
26. bře 2019

@ive91 ahoj, spíš nee, to bys měla už pěkné dálnice 😢

slunecnice358
26. bře 2019

@ive91 moc tomu nerozumím. Kolikaty jsi den cyklu případně dpo?

kaja2016
26. bře 2019

@ive91 taky se neorientuju. Dojdi si na gyn, co se tam deje, pro jistotu.

ive91
autor
26. bře 2019

omlouvám se za zmatenost 😄 no MS přišla 25 den cyklu, výjimečně to tak mívám, jindy spis až tak 27,29 den ale zarazilo mě to, že mě opravdu asi dva týdny před MS bolely prsa, normálně to jsou tak 4 dny. MS trvala pouze 4 dny, možná bych řekla ze jen tři a ob den šílené bolesti břicha, trochu horší než před příchodem MS a začala na novo, ale tři kapky a dost jen bolesti prvaly a akorát spinim doteď

danca2719
26. bře 2019

@ive91 Může se klidně jednat jenom o hormonální vykyv , ale to ti nikdo z Nás tady moc neporadím, zajdi si k Dr a budeš moudřejší. Muže to být opravdu cokoliv 😊

nagojka
15. dub 2020

Ahoj...ja mela taky tenhle mesic MS nakou divnou...🙂nebo divnou asi ne ale jinou nez obvykle...cely pulrok chodila pravidelne vzdy o tyden dyl...ted jsem 26.3+27.3.lehce spinila,28.3 naproste cisto nic neprislo a MS se objevila 29.3.coz je zase o tyden driv melo byt...trvala jen 3,5dne...od te doby co skoncila mam porad menstruacbi bolesti ...nejsou nijak extra velke ale je to citit...a vcera vecer pred spanim to byla bolest teda neskutecna...citim to porad...vzdy se objevi a pak zase zmizi...mela bych mit v sobotu ovulaci tak cekam co ukazou testiky...tehotensky test si delat nebudu protoze krome bolesti briska zadne priznaky nemam a hlavne ta MS probehla...tak si myslim ze s nama ta nase psychika a telicka pekne pohravaji...kazdopadne pokud bolesti nepovoli po ,,ovulaci''zajdu na gyndu...bojim se cysty a kdo vi ceho jeste...