Mohu být těhotná?

Zodpovězené
11. srp 2021

Dobrý den,

8.7. jsem byla s přítelem, dvakrát během chvíle jsme se milovali bez ochrany a neberu i prášky. Týden na to ve středu jsem začala špinit, do neděle tak normální krvácení, v pondělí konec, ale prsa stále bolí a je mi divně. Asi tak za 18 dní jsem si udělala testy, ale byly negativní.

Je možné, že to bylo brzo a mohu být i přesto těhotná?

Děkuji

Dobrý den,

doporučuji provedení těhotenského testu s odstupem cca 1 týdne.
Bude-li negativní a obtíže budou přetrvávat, je ke zvážení návštěva lékaře.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz