Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Můžu být těhotná?

kacaba109
18. říj 2018

Dobrý den,menstruaci jsem měla dostat 8.10. a dostala jsem jí až 16.10.(a to tak že jsem ráno začala malinko špinit a odpoledne už nic,pořádné krvácení se mi rozjelo až 17.10.ráno),normálně se mi opozdí max o 1-2dny,předtím než jsem dostala menstruaci jsem si dělala těhot.test,ale byl negativní. 2.den menstruace jsem si dělala TT znovu a objevil se tam duch,ale nedávala jsem tomu moc pozornosti,když sem menstruaci dostala.Taky nevím jestli ten test nemohla nějak ovlivnit ta probíhající menstruace.Ale pořád nad tím musím přemýšlet-mam stejné příznaky jako u prvního dítěte,až na to ,že u syna jsem menstruaci vůbec nedostala.Pociťuji na sobě náladovost,jsem hodně unavená,pořád bych spala.HA neberu už asi 3roky.Je možné i přes negativní těhotenský test i přes to,že mi menstruace nakonec dorazila,že bych mohla být těhotná?A jestli ano ,kdy si můžu znova udělat těhotenský test?Můžu už během menstruace nebo až po skončení?

sudylichozrout
18. říj 2018

@kacaba109 tesne pred menstruaci a behem ni se zvedaji urcite hladiny hormonu a tehotensky test na to mohl reagovat, aniz bys byla tehotna. Pockej, az dokrvacis, a pak testni znovu. Do te doby to nema smysl.