Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je možné, že jsem těhotná?

maryem55
13. lis 2016

Dobrý den potřebuju radu. S přítelem jsme spolu spali 2.9. měli jsme samozřejmě ochranu, a kondom se neprotrhl nic. První menses byla normalní takže se nebylo čeho bát, ale druhá měla zpoždění a test negativní, pak se menses dostavila, další se mi už dostavila v pravidelném cyklu, ale mam pořád takovy divný pocit podbříšku je možné že bych byla těhotna?

prostejina
13. lis 2016

Test.. Ten prozradí víc, než my tady 😢

lucinka58
13. lis 2016

@maryem55 Pokud je test negativní, tak opravdu těhotná nejsi 🙂 Ale pro jistotu zkus testnout třeba za 2-3 dny 🙂

krysa34
13. lis 2016

Ahoj.2.11.jsem měla ovulaci(asi díky injekci)tak jsme si udělali hezkou chvilku.Několik dní jsem byla v pohodě.Před třemi dny mi,ale začalo být divně.Bolí mě prsa a motá se mi hlava.Co myslíte?

lucinka58
13. lis 2016

@krysa34 Možné to je, ale je potřeba počkat do příchodu menstruace - pak budeš vědět co a jak 🙂

krysa34
13. lis 2016

@lucinka58 Měla bych ji dostat za 4-6 dní.Nejhorší je to čekání.

lucinka58
13. lis 2016

@krysa34 Třeba digitální od Clearblue Ti to ukáže 4 dny před očekávanou menstruací - teda mě ukázal 🙂 Ale zase je třeba počítat s tím, že i když je třeba ten test před menstruací pozitivní, že to může s menstruací odejít..... To pak může být člověk zklamaný :-/

krysa34
13. lis 2016

@lucinka58 Raději počkám.I když vím, že to bude těžké☺

krysa34
18. lis 2016

Ahoj holky.Začalo mě bolet břicho tak je to zase v ř...😕.Asi mi nezbývá nic jiného než doufat,že mi pomůžou v Pronatalu.