Mohu být těhotná?

Zodpovězené
28. čer 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda mohu být těhotná. Před MS, asi 2 dny, jsem si dělala test (Mamatest) a vyšel mi pozitivní. Druhá čárka byla o hodně slabší, ale byla růžová a viditelná. Cyklus mám po 30 dnech, tudíž dnes jsem den po MS. Dělala jsem si další test, ale ten vyšel negativní, i když čárka by měla být vic viditelná.

Je ale pořád nějaká šance?

Břicho mě stále bolí, jako kdybych to měla dostat, prsa citlivá, což jsem nikdy neměla. Hlava mě bolí a cítím se jako na lodi (houpání).

Děkuji a krásný den. 😊

Dobrý den,

máte-li pochybnosti ohledně výsledku těhotenského testu z moči, tak doporučuji jeho provedení z krve. Je velmi přesné.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz