Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Pozitivní TT a 2 cykly jednodenní MS. Mohu být těhotná?

MiminkoSnažíme seMenstruaceOvulaceOvulační testSnažíme se o dítěTěhotenský testGynekologieNevolnost
31. bře 2020

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.

Snažíme se s partnerem o miminko. A tak jsem si po "poslední pořádné" MS, která byla 4.2.-8.2.2020, dělala ovulační testy, abych věděla kdy mám ovulaci. Ovulace vyšla na 16.2.2020 kdy byl test pozitivni. 3 dny po ovulaci jsem si denně ráno a večer dělala TT (chtěli jsme si v případě, že by to vyšlo uchovat silející TT) a 28.2.2020 jsem již na testu našla zřetelnou slabší čárku. Poté ale přišla MS v termínu (cyklus 26 dní) 1.2.2020, ale byla pouze slabá a jeden a půl dne přibližně. Tak jsem si myslela, že to prostě nevyšlo a nevěnovala tomu více pozornosti.
//Od této doby jsme spolu sex neměli, první týden byl partner na pracovní cestě a poté přišlo omezení pohybu a já bohužel v té době byla na návštěvě u rodičů a i jsem tu zůstala pro jistotu.//
Jenže mi teď 20.3. vyšel stále pozitivní TT, který jsem dělala z důvodu neustupujících nevolností a únavy. A k překvapení 26.3. přišla MS, která byla opět jen jeden den a slabounká.

Moje gynekoložka má v tomto období pandemie dovolenou, tudíž na kontrolu se nedostanu.
Mohu tedy být těhotná, nebo je to blbost?
Děkuji

pavlinar
31. bře 2020

Muzes. Ja jsem mela slabou divnou ms a nenapadlo me tedy tehotenstvi.. pak asi za 2 tydny me zacly bolet prsa, no a byla jsem tehotna

autor
31. bře 2020

@pavlinar já se ještě chystám udělat si Clearblue digital, jen se k tomu nemůžu dokopat, bojím se aby nevyšel negativní 🤦

pavlinar
31. bře 2020

Chapu, fakt ze jo 🙄ale aspon budes vedet vic 👍myslim, ze je velka pravdepodobnost 😉

autor
31. bře 2020

@pavlinar snad se k tomu premluvim ráno 🤷 bych nejradši šla k dr, ale bohužel neordinuje

katka9184
31. bře 2020

Klidně být těhotná můžeš, sestra mé kamarádky měla 5 měsíců normálně ms a těhotenství jí oznámila až gynekoložka při pravidelné prohlídce 😅

krupka3
31. bře 2020

MS v tehotenstvi muze byt normalni kazdy mesic az do porodu. Pokud mas pozitivni tt a je ti zle, tak nejspis tehotna jsi. Z druhe strany testovani 3dpo mi prijde mega silene, a to jsem sama testovaci maniak 😀

autor
31. bře 2020

@krupka3 nebylo to testované ze bych čekala ze bude pozitivní hnrd od prvniho, jen jsem rovnou presla na tt z ot

krupka3
31. bře 2020

Chapu. Z druhe strany proc mas potrebu se porad testovat? Mas nejake vazne zdravotni problemy? My zeny jsme asi casto v honu za tehotenstvim uplne zapomnely na vlastni prirozenost, duveru ve vlastni telo a intuici, ktera nam byla dana. P

autor
31. bře 2020

Bohuzel mi funguje pouze jeden vajecnik a na tom "zdravem" se mi nonstop dělají cysty a srusta mi vejcovod.. jiz jsem byla na dvou laparoskopiich a kdyz mi chteli po autonehode udelat treti tak mi chteli jiz vyndat i tento vajecnik, proto se honím za testy a tak, chteli bychom s partnerem zalozit rodinu dokud to jeste jde

amazonkajanik
31. bře 2020

Teta menstruovala celé těhotenství a nijak slabě. A díky nadvaze nevěděla, že je těhotná. To zjistila,až když šla k lékaři, že má silné bolesti a ony to byly porodní bolesti 😁 tou dobou už měla dvě děti...
Takže ano,těhotná být opravdu můžeš 😉♥️

pavlinar
1. dub 2020

Tak co, nejake novinky? 🧐😉

autor
2. dub 2020

Tak podávám info. Bohužel to byly zbytky HCG z února. Tak snad příště. Děkuji všem moc za reakce.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru