MS - 5+5.tt - slábne test. Mohou hodnoty hCG při příchodu MS ještě nějakou dobu přetrvat?

Zodpovězené
16. pro 2021

Dobrý den,

dva dny jsem měla bolesti v podbřišku se špiněním/krvácením. Má Dr. mě poslala do nemocnice kvůli podezření na mimoděložní. Hodnota hCG v den příjmu 188 , pro jistotu jsem zůstala i přes noc (bolesti žádné), za 2 dny (v neděli) kontrola: hCG 108 (doma jsem si dělala ještě test, čárka vcelku silná).

V pondělí ráno špinění - udělala jsem si test / čárka velmi slabá / duch. Odpoledne již přišla menstruace, nemám žádné velké bolesti, pouze klasické jako při MS / výtok také standardní.

Tak jsem si říkala, že se tělo již čistí - dnes v úterý ráno jsem si dělala test, stále slabý duch, ale čekala jsem, že tam již nic nebude a z toho mám trochu obavy. MS stále mám. Ve středu jdu na kontrolu HCG.

Mohou hodnoty hCG při příchodu MS ještě nějakou dobu přetrvat?

Děkuji

Dobrý den,

doporučuji vyčkat kontroly hCG z krve.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz