Pozitivní těhotenský test 6 dní po oplodňujícím sexu?

lufinela
14. zář 2015

Ahoj holky, stala se nám s přítelem nehoda(úterý 1.9.), podle aplikace 4 dny před ovulací. Do 32 hod po nehodě jsem užila nouzovou antiko (středa 2.9.) a údajně jsem měla mít ovu v sobotu (5.9). Samozřejmě jsem úplně na nervy a hned v pondělí (7.9.) jsem si dělala první tt - vyšel velmi velmi slabě s druhou čárkou, pro jistotu jsem si udělala ještě v úterý a ve středu další dva - stejně slabě pozitivní čárka. Je ale teoreticky vůbec možné, aby vyšel pozitivní tak brzo? Nemohla jsem se nakonec trefit do OVU a to byl důvod slabých čárek? Menstruaci mám teprve dostat teď v sobotu, včera jsem měla lehounce krvavé špinění, dnes také, bolest jako před menses .... od minulé středy jsem test radši nedělala. Jinak příznaky nemám, prsa vůbec nebolí ... Co si o tom myslíte? Stalo se Vám něco podobného? Po přečtení některých diskuzí vidím, že možné je snad vše ... díky moc ...

mercedesse
14. zář 2015

@lufinela ovu by neměla udělat čárku na tt, doporučuju test Dr. max, ten nedělá falešně pozitivní výsledky a nebo pak digi Clear blue. Ono se stát fakt může vše a nikdo ti tady neporadí. Prostě budeš muset udělat další test. Jít k dr. taky nemá cenu, protože by stejně teď nic nepoznala. Prsa tě bolet nemusí, ne každá těhule má všechny příznaky. Ráda bych ti poradila víc, ale bohužel, lepší radu neznám

misula29
14. zář 2015

6 den po oplodnění většinou ještě není vajíčko ani uhnízděno, natož aby vyšel pozitivní tt.To bys byla opravdu úkaz. Ještě mě napadlo jestli nemohla ta pilulka "po" obsahovat něco co by zvedlo hladinu hcg...

lufinela
autor
14. zář 2015

No právě, že mi to přijde taky až neskutečné, že by to šlo takhle brzo vidět ... byla to Nulsora, tak zkusím zítra ten digital blue a uvidím. Nebo radši počkat až do oficiálního dne ms? Vajíčko je uhnízděné až tak za 10 dní že?

misula29
14. zář 2015

@lufinela píše se 7-10 den standartně,ale hlavně pokud byla ovulace až 4 dny po sexu tak bys byla oplodněná 2 dny a to je úplně unreal něco zaznamenat. Spíš bych počkala do ms, nemyslím,že by se jednalo o těhu 😉

lufinela
autor
14. zář 2015

@misula29 No tak já budu doufat, že to prostě bylo jen něco bláznivého na testu, prý to mohou dělat cysty, počkám tedy radši do soboty ... chtěla jsem právě vědět, jestli se tohle unreal třeba někomu stalo 🙂 ovu samo mohla být dřív, bylo to jen podle aplikace a cyklus mám nepravidelný ... tak držte palce ... snad to bude ok ... 😖

mercedesse
14. zář 2015

pokud máš nepravidelný cyklus, tak teda těhotenství vyloučit nelze, ja měla pozitivní test 10 dpo u obou dětí. Ale někdo má třeba az týden po očekávané ms. Ale pokud by byly ty testy před tím opravdu pozitivní, tak by to měl ten digi ukázat. takhle mohla být ovu skutečně okolo toho sexu.

pincola
14. zář 2015

@lufinela ahojky a používáš metodu plodných a neplodných dnů? Nemůžeš být těhotná déle? Že by ovulace byla jak na potvoru hned po menzesu a ty v domnění, že nemáš plodné dny provozovala nechráněný sex? Podle mne ta tableta PO (Postinor?) by zabrala, je hodně spolehlivá. Pokud jsi ale otěhotněla dříva a vajíčko už bylo oplodněné zabrat by nemusela. někdo otěhotní i při menzesu, taky tu byly takové případy.
A jak silný je ten proužek? Byl by vyfotitelný, nebo to je jen vidět když na to dlouze koukáš u okna? To jsem měla já teď dvakrát za sebou a těhu jsem nebyla

Taky je tuntné mít citlivost testu 10. najdeš to na krabičce. Citlivost 20 ukzuje těh později.

misula29
14. zář 2015

@lufinela tak pokud nevíš ovu přesně tak těžko říct , každopádně do dvou týdnů bys měla mít jasno ;.)

misula29
14. zář 2015

@pincola kamarádka má z této pilulky "po" už 10-ti letýho kluka a vzala si ju v termínu 🙂 Hold si to vybojoval 🙂

pincola
14. zář 2015

@misula29 Tak to tak asi mělo být🙂

misula29
14. zář 2015

@pincola nejspíš🙂 Právě mě pobavilo, že když si stěžovala manželovi ,že zlobí tak jí na to zahlásil.."co bys chtěla za 2 stovky " 🙂

lufinela
autor
14. zář 2015

No, já už ani nevím holky :( myslím že ale ta aplikace dost funguje, většinou kolem té ovu jsem měla bolesti ... a to i ted, bolesti vaječníků které začaly hned druhý den po sexu ... No, sex po menses byl sice jen přerušovaný, ale to už bych zase byla v tom dost dlouho a na testu by měla být dálnice 😖 mám cyklus 42 dní ... Měla jsem citlivost 10 a jsem už opět tak vystresovaná, že si snad pojedu pro test ted hned... Jednu věc na světě opravdu nechápu, lidi kteří žijí ve spokojeném páru a snaží se o miminko dlouho prostě nic, ale ti co ho nechtějí, resp. ne ted, ty otěhotní snad i při zakopnutí ... Jako vyfotit šla, ale musel se zvětšit kontrast ... já nechci ☹ ☹ ☹

mercedesse
14. zář 2015

@lufinela vydrz, ještě nemusí být tak zle. Třeba se nic neděje. Zajed pro test a uvidíš. A Kdyby, pořád je nějaké další řešení. Dej vědět, jak to dopadlo.

lufinela
autor
14. zář 2015

@mercedesse měla bych ho koupit už dnes? nebo ještě radši počkat? ☹

pincola
14. zář 2015

@lufinela Má ta čárka barvu? j třeba růžová (jako ta kontrolní byť slabší)? Musíš vydržet. Dálnice by být nemusela HCG se na začátku hodně liší. Zkus tu čárku vyfotit a dát sem. A zkus DR.MAX KOMFORT takové to pero, nejen ty proužky, mě to vycházelo líp. Kup třeba 2 značky testů a namoč do ranního vzorku oboje a uvidíš. Ješt těhu být nemusíš. Duch je podle mne tak 50 na 50 jestli to bude nebo nebude.

lufinela
autor
15. zář 2015

No, tak jen hlásím, že jsem zřejmě úkaz ... dnes, 14 dní po opl.sexu a 5 dní před očekávanou MS na testu s citlivostí 10 barevná a naprosto jasná dálnice, na tom samém testu,co jsem použila poprvé .... takže mám jasno 😖

misula29
15. zář 2015

nooo a je to špatně nebo dobře? 😅

lufinela
autor
15. zář 2015

Bohužel špatně, jak jsem psala , po nehodě jsem brala tabletku PO ... akorát asi moc nefungují, jak tak koukám ☹ ☹ ☹

irca86
15. zář 2015

Tak to se muselo stát už před nehodou....

lufinela
autor
15. zář 2015

To bohužel není možné, opravdu to tak vše vychází, že to bylo z té nehody... ty proužky byly skoro neviditelné, spíš jako vada na testu ... měla jsem i po ovu klasický hlen, i podle jonášovy metody jsem měla přesně ten den plodné dny, podle mého kalendáře také, akorát ovu asi byla dřív o něco ... že prášky po nefungují je asi normální, podle zkušeností tyhle prášky fungují tak z 30 % ... 😢

lovekelly
15. zář 2015

pokud jsi uzila tablet po, mas rozhazene hormany z ni.. je to největší humac co muze byt..

lufinela
autor
15. zář 2015

@lovekelly jako že by to mělo vliv na pozitivní TT ? to si asi nemyslím ... užila jsem jí ve středu 14 dní zpět...

keny123
15. zář 2015

@lufinela mohu se zeptat kolik ti je??a co tvůj dr volala si tam?třeba to může byt s te tablety ten pozitivní test.....

lovekelly
15. zář 2015

a co chces tedy slyset? 6 den po sexu ti pozitivni test nemůže vyjit i kdybys tehotna byla.. tabletka po funguje na bazi hormonu, které napodobi tehotenstvi, takze je nemozne, aby se vajcko uhnízdilo- proto se taky musí uzit do 32 hodin po.. takze proto ti muze vyjit //.. a když mas takovy strach, proc nejdes k lekari a resis to s neodborníky na foru?

keny123
15. zář 2015

@lufinela aha ted to čtu 14dni ale tak dr bych každopádně brnkla ..

keny123
15. zář 2015

@lovekelly klíídd já myslim že se zde jen zeptala jasně že pujde k dr 😉

lovekelly
15. zář 2015

a kazdopadne, pokud se to opravdu povedlo uz před a tys nasledne napr. tyden na to uzila tabletku po.. tak to teda fakt gratuluju..

lovekelly
15. zář 2015

@keny123 tohle me dokaze vytocit... omlouva ji jen pokud ji je 16....

keny123
15. zář 2015

@lovekelly no to mě právě zajímá ten věk 😀

lufinela
autor
15. zář 2015

@lovekelly nevím, proč se do mě navážíš, ptala jsem se, jestli už se to někomu stalo, jak jsem zjistila ze soukromých zpráv tak stalo ... samořejmě k doktoru zajdu, ale 7 dní po sexu by to asi byla hloupost nemyslíš? A jen k tvému komentáři, tabletka po je snížena tím, v jaké fázi cyklu jsi, já pravděpodobně měla přesně ovu ... nejsem jediná komu selhala a užít se má do 72 hodin, ne do 32 ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru