Můžu být těhotná?

Zodpovězené
21. čer 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat...Minulý týden jsem si dělala těhotenský test a měla jsem tam slabou čárku a to samé i na druhém testu, ale když jsem si udělala další test ráno, tak byl negativní, další test pozitivní, a pak zase negativní. Vždycky jsem měla test pozitivní z odpolední moci a z raní vždy negativní jednou jsem měla test negativní i z odpolední moči.

Myslíte, že můžu být těhotná ?

Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

k jednoznačnému potvrzení nebo vyloučení těhotenství doporučuji provedení
těhotenského testu z krve u svého gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz