Těhotenský test. Setkala jste se s tím některá?

emina2019
25. črc 2020

Ahoj. Setkala jste se s tím některá? Už 5 dní si dělám těhotenský test. První den jsem si ho dělala odpoledne, vyšel lehce pozitivní, přišlo mi, že to vidím jen já. Druhý den ráno jsem si udělala další test a nic. Snehobilo. Ale byla jsem pořád taková nesva tak jsem si odpoledne udělala test znovu a tentokrát hezká druhá čárka. Ráno zase nic. A takhle pořád dokola. Ráno nic odpoledne jo. Spozdeni mám asi týden +-protože to bylo vždy nepravidelně. Ale jsem z toho celkem blázen. Díky hezky den.

e7
25. črc 2020

Děláš si test stejné značky? Stejné citlivosti? Tam by mohl být problém. Nebo zkus rovnou digitální Clearblue..

lachtanice86
25. črc 2020

@emina2019 po týdnu zpoždění by měly být 2carky uplne jasné. No a pokud mas nepravidelné cykly, tak i tak, po tydnu testování musí čárka silit

tojsemztohojelen
25. črc 2020

@emina2019 ja měla tt odpoledne nepatrně vždy silnější než ráno.taky jsem se divila, ale bylo to ze začátku tak.

emina2019
autor
25. črc 2020

Ne, stejně značky ne, pravdou je, že jsem jak blázen, koupila jsem si různé značky. Takové ty proužky mají ducha, ty do proudu moci mají jen večer hezky čárky ráno a přes den prostě nic, clear blue mi rovnou ukázal že nic, ale dělala jsem ho ráno, takže to nechápu. Díky za odpovědi ☺️

adenka84
25. črc 2020

@emina2019 záleží jak moc večer před spaním piješ. Jak moc máš moč naředěnou. Zkus večer méně pít. Ranní moč tak bude neředěná a čárka bude stejná jako přes den. Také jsme to tak měla..

nina004
26. črc 2020

Podľa mňa závisí od množstva vody,ktorú v ten deň a hlavne večer pred spaním vypiješ. Mne sa zas ráno ukáže pekná čiarka a poobede úplne slabunká. Ale pokiaľ tam máš poobede //,tak tehu určite budeš 🍀