Jsem těhotná nebo ne?

giraltovce
3. čer 2016

DOBRÝ DEN chci se optat zda je možné být těhotná 🙂 měla jsem opožděnou MS o týden udělala jsem si těhotenský test CLEAR Blue a ten my ukázal pozitivní test ale slabě plus, proužky negativní . o 2 DNY POZDĚJI SEM TO DOSTALA JE MOŽNÝ ABYCH I PŘES MS byla těhotná děkuji za odpovědi 🙂

denousek
3. čer 2016

no záleží jestli je pozitivni pořád....spíš tam něco bylo ,ale bohužel se to neudrželo,to se stává....

andreaandrejka
3. čer 2016

Ano, je to možné.

nathaliee
3. čer 2016

Spíš jde o tzv. biochemické těhotenství...Měla jsem ho taky, test pozitivní, ale přišla MS a s ní se vše "odplavilo" tělo si s tím většinou poradí samo..🙂

eloana
4. čer 2016

take bych se priklanela k biochemickemu tehotenstvi..... mela jsem krvaceni v dobe ms a uz jsem vedela,ze tehotna....a test silil
pak jsem mela i biochemicke.....test vysel pozitivni a nesledne se ms dostavila a test slabl...takze to bylo jasne...

veronikav31
4. čer 2016

Je to možné, že se udrželo, další test jste nezkoušela?Ten by napověděla, pokud bude slabší nebo negativní, tak to bylo biochemické těhotenství, je taky možné, že už bude krásně pozitivní, záleží jak byla Ms silná...

klaraskruzna
Autor odpověď smazal
Zobraz
dragonsqueen
19. pro 2019

Ahoj holky, pisu sem spis pro psychickou podporu. Pred 2 lety jsem prisla v 7 mesici o miminko. Okolnosti a vse hruza a ani se k tomu nechci vracet. Nyni mam super pritele, planujeme rodinu a muj dotaz...nedari se nam to uz 4 mesice...nyni jsem si koupila nejaky caj prirodni pro podporu tehotenstvi u nas u bylinkarky, take jim vitaminy vsechny mozne plus listovku...Dale jsem se snazila vychytat ovulaci....Abychom si byli jisti, ze mame styk v pravou chvili...dle vypoctu to melo byt nekdy kolem 17.12. Meli jsme dovolenou a ja trubka si ty testy na ovulaci nevzala s sebou....14.12. Jsme ale meli styk a kdyz sem si po navratu 16.12 . rano doma delala ovulacni test, byly tam dve silne krasne carky. Pro jistotu jsme tedy meli styk i vecer toho 16.12. Kdyz sem si druhy den rano 17.12. Delala dalsi ovul.test uz ta druha carka slabla a to dost...myslite ze sme se trefili? Mam to posledni dobou v praci naprd ...jsem dost ve stresu a miminko si po tom vsem co sem uz zazila dost preji...bojim se zda to vubec pujde 🙈 vim samozrejme ze ted musim cekat na pozitivni test...ale tim jak sme postupovali, myslite ze je sance?? Ze bych mohla byt tehu? Porad nekde neco hledam a vyhledavam....Treba tu nekoho najdu kdo si pomahal takto temi testmi ovulace...🙈🙈🤔🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru