Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenství a menstruace. Je možné, že to ještě dostanu?

MiminkoMenstruaceTěhotenský testVaginální výtok
lexa2000
2. kvě 2020

Ahoj holky,

udělala jsem si tt 6 dní před příchodem ms a byl tam vidět duch, taková slabá částka, 5 dní před ms mi clear blue ukázal 1-2 + a dneska lady max krásnou druhou čarku. Myslíte že je možné že bych to mohla ještě dostat? Měla jsem dneska ráno hnědý vytok ale test byl pozitivní 🤔 nebo je možné že se jen mimi uhlizduje (nidace?) ??
Děkuji za odpovědi

jjasmina
2. kvě 2020

@lexa2000 pokud testujete před ms, tak tu ta možnost je vždycky, stejně jako je tu možnost, že to dostanete i po termínu ms, 1.trimestr je prostě vždy jako sázka do loterie

jjasmina
2. kvě 2020

@lexa2000 já měla max růžový flek na intimce, pokud jsem začala spinit nebylo to dobré znamení, ale to neznamená, že to bude u vás stejný

lexa2000
autor
2. kvě 2020

Já teda na intimce nic nemám takže zatím asi dobrý 🙂

martina_cz
2. kvě 2020

Ahoj, já jsem špinila od termínu ms do 6+4 dr mi dal duphaston a po pár dnech to přešlo. Brala jsem ho asi do 10-11tt

nikishkaaaa
2. kvě 2020

@lexa2000 Podle mě je šance, že příjde ms minimální, viditelně těhotná jste. Samozřejmě stát se obzvlášť v 1.trimestru může cokoliv, ale tak bych neuvažovala. Radovala bych se z pozitivního testu 🙂 a u prvního těhu jsem taky špinila, šlo o uhnizďování a podle doktorky zcela normální, důležité je, aby nešlo o červenou krev. Moooc gratuluji, doufám, že také brzy najdu dvě čárky 😉

tasimia
2. kvě 2020

@lexa2000 ahoj ja jsem špinila asi do 13tt. A nic jsem ta to nebrala.. podle mě u tebe čárka bude sílit.

lexa2000
autor
2. kvě 2020

Moc vám děkuji holky 🥰 u mě to ani nejde poznat na intimce jen občas když jdu na wc tak na papíře jinak nic tak snad bude vše ok 🙂

bellisek
3. kvě 2020

Měla jsem pozitivní test již 24DC, také digi Clearblue 🙂 +1-2. Bylo to pondělí a v sobotu a neděli jsem měla růžový hlen, jen trošku (taky se přikláním k uhnízdění/nidaci). Píchalo mě na jedné straně a dokonce se mi spustila ty dva dny krev z nosu, což na to netrpím 😀. Další testy také pozitivní, nyní jsem 30DC, zítra zkusím opět Clearblue, zda se týdny posunou a zavolám na Gyndu. Moc držím pěstičky 🙂).

jjasmina
3. kvě 2020

@bellisek jj já jsem to měla stejně, po letech krev z nosu

bellisek
3. kvě 2020

@jjasmina Já si říkala, to je nějaké divné 😀 a manžel hned jestli nejsem těhotná...A pak jsem někde narazila na článek, že to opravdu může být k tomu 🙂

jjasmina
3. kvě 2020

@bellisek Já to měla stejně, byla jsem žiznivá, víc jsem chodila na záchod, ale to jsem přisuzovala tomu, že jsem víc pila, pak ta krev z nosu, ale když mi přestaly chutnat cigarety, tak jsem si říkala, že tady už fakt něco nehraje 😀

dat
5. kvě 2020

@lexa2000 ahojky, ja to tak mela skoro az do terminu ms jsem spinila .. Drzim palecky at je vse v poradku

lexa2000
autor
5. kvě 2020

Zatim je vse v poradku, akorat v podbřišku me obcas zaboli ale to je prý tím že se tam vše začíná připravovat 🙂

dat
5. kvě 2020

@lexa2000 spinila jsem cca 14 dniod ovulace ( do terminu ms), bolesti podbrisku me provazely cele tehotenstvi, nekdy fakt husty. I krvaceni atd jsem.mela (hematomy)... Ale vse dobre dopadlo.drzim ti palce 🍀🌻

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru