Negativní test 2 dny před MS a presto pak těhotná?

ronja55
24. kvě 2019

Hezký den, včera jsem si dělala z ranní moči těhotenský test digitální clear blue. Byl negativní. To jsem byla 2 dny před MS. Bolí mě ale dost břicho, jsem hrozně unavená. Nikdy jsem tohle neměla. Ovulace nevím kdy přesně byla, spali jsme spolu s manželem celý měsíc on den, tak že by jsme se do ní měli trefit. Měl někdo taky před MS negativní test a pak byl těhotný?

gracinka7
24. kvě 2019

Před ms je brzo. Udělej si test za pár dní.

lenkacerm
24. kvě 2019

@ronja55 pred menstruaci je moc brzy na testovani. Otestuj az par dni po vynechani ms.Drzim palecky at to dobre dopadne.

stef9328
24. kvě 2019

@ronja55 Ja zase vzdy mela u trech tehotenstvi 5dny pred menstuaci krasne 2carky. Ale kazde telo je jine. Zkusila bych jeste po vynecgani menstruace aspon 2 dny znovu test. Preju hodne stesti

vladuska29
24. kvě 2019

@ronja55 ahoj jsem na tom stejně. Mám dva dny do Ms a test negativni ja tedy zkoušela jen obyčejný. Chvylema je mi na zvracení a bolej mě prsa a orad si připadám jako bych to uz dostala. Ale nic. Před Ms mě vždy boleli jen prsa ale ne tak jako teď.

ronja55
autor
24. kvě 2019

@stef9328 díky, hrozně taky záleží kdy byla ovulace. Já jsem před měsícem přestala kojit a je možné že byl teď cyklus rozházený a ovulace mohla být teprve před týdnem. Nedokážu ji u sebe poznat. Tak že počkám jestli to zítra nedostanu a pak když tak zkusím v neděli test.

mrochlova
24. kvě 2019

Ja si delala v den kdy jsem to nedostala. Byl negativni . Test jsem vzala a vyhodila do kose , ktery byl plny s tim ze ho rano vyhodim. A rano bum na testu 2 carky 🙂 a uz mam 2,5 leteho chlapaka ale je oravda ze jeste 14 dni po menstruaci jsem mela 2 slabounke carky takze je vazne brzo.

kaja2016
25. kvě 2019

@ronja55 Vetsinou podobne prispevky davaji holky, co pak tehotne nejsou. Vzdy se dusuji, ze takove priznaky nikdy nemely🙂 Ono to snazeni o mimco jednak udela, ze si sama sebe vic vsimas a druhak to bricho boli treba vic i od stresu jestli to vyjde nebo ne. Ze mam toho snazeni za sebou hodne.-) Kazdopadne doporucuju delat test 3 dny po vynechani.

ronja55
autor
26. kvě 2019

@kaja2016 já to rozhodně nějak moc neprožívám. Po tom co jsme si s manželem prošli po jeho zdravotní stránce jsem už dost otupělá a vím že šance na otěhotnění moc není. Testovala jsem dříve jen kvůli tomu že jdeme v úterý do genetu, tak abych věděla jestli tam má smysl jít nebo ne. Každopádně jsem to dnes dostala, tak že nám snad pomuzou alespoň tam.

kaja2016
26. kvě 2019

@ronja55 Tak drzim palce!!!! Jestli ivf, tak jsou pry nej. Ja ho nechtela a to te rychle vypakuji, tak bacha.-)

ronja55
autor
26. kvě 2019

@kaja2016 no první chceme zkusit inseminaci, tak uvidíme co nám řeknou.

kaja2016
26. kvě 2019

@ronja55 Jo no. Spatny spermio po chemoterapii? Budes muset jit asi tu pruchodnost vajecniku asi, je to podminka inseminace. Pry to muze dost bolet. Ja to odmitla. Doplaci se 2000Kc.Ja jsem z toho tam teda byla celkove otravena. Takova kasicka pana Babise. Lekarum mezi 25 a 28lety. Tak uvidite. Verim, ze to dopadne dobre at uz tam nebo jinde jinak!!!!!!

mnozimese
26. kvě 2019

Já to tak měla, 2 dny před ms bílo,do toho bolel podbřišek jak před ms, takže jsem z toho byla celá špatná a smířila se,že nic. Ms ale nepřišla,takže 2den zpoždění jsem celá překvapená našla fakt dvě dálnice 🙂

ronja55
autor
27. kvě 2019

@kaja2016 no bohužel manžel už asi ani plodný nikdy nebude . Máme zamrazíno tak budeme brát sperma z doby před nemocí. Máme celkem 8 dávek, tak bych chtěla zkusit 3 inseminace a pak když tak umělé. Já jsem úplně zdrava a v pořádku. První dítě se nám pavedlo hned první měsíc snažení, ale to byl ještě manžel zdravý

tehulkamaminka
17. říj 2020

Já mám 2 děti u obouch jsem dělala test až po potvrzeni lékařem na památku. No ale teď jsem dělala nedočkavě dnes 3 dny před, mám všechny příznaky. Hodně slabo, nevolnost na zvracení, bolesti hlavy, motani, únava zvýšená a zvýšení močení, zácpa, průjem, mám rýmu možná nachlazení blokuje příznaky. Zkusím za týden znovu. I toho ducha se snažím vyčarovat 😢 ovšem test vypadá negativní

tasimia
17. říj 2020

@tehulkamaminka nic nevidím, negativní.

tehulkamaminka
17. říj 2020

Hustý bílí výtok jsem četla biva příznakem začínajícího těhotenství. Vytéká mi mlezivo, tmavě bradavky i ta čára se tvoří a břiše, nevolnost, motani hlavy, zácpa bolesti zad, únava větší než normálně, větší nuceni čůrat, prostě opcas velký hlad no ten pořad, občas nechuť k jídlu, s prvním jsem zvracela celý 3 měsíc s druhou jsem zvracela od 2 do 6 měsíce. No příznaky by byli, ovšem uvidíme zda dorazí MS

tehulkamaminka
17. říj 2020

Zajímavé je ze od ZŠ trpím na bolest hlavy každý večer. Někdy si musím vzít prášek a někdy ne. A ještě divné bolí mě v práci nebo jinde hlava vezmu prášek ale teplotu nemám to je divné že mě bolí hlava ale nemám horečku