Můžu být těhotná?

Zodpovězené
1. črc 2022

Dobrý den,

před rokem a půl jsem vysadila HA. Od té doby se snažíme o miminko. MS nepravidelná z důvodu zvýšené hladiny mužského i ženského hormonu. Teď poslední 3 měsíce jsem měla MS pravidelnou (cca po 31 dnech). Teď už zase nic. Poslední sex před cca 4 týdny a MS zpoždění 4 dny. Dělám test a negativní. Žádný náznak.

Je nějaká šance, že můžu být těhotná?

Děkuji

Dobrý den,

pokud je těhotenský test negativní, je pravděpodobnost těhotenství malá.

K vyloučení laboratorní chyby doporučuji provést ještě jeden test, pokud i ten bude negativní tak je těhotenství nepravděpodobné.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz