Můžu být těhotná?

katherine1864
6. čer 2017

S přítelem provozujeme nechráněni styka menstruace se mi opozdila o 3 dny většinou ji mívám pravidelnou a tohle se mi nestává. Po dalších 3 dnech mi skončila a za 2 dny jsem zas trocha špinila po celou dobu mám citlivá prsa a bolí mě taky, mám každou chvíli jinou náladu a je mi i špatně od žaludku. Dělala jsem si těhu test odpoledne a vyšel negativní je možné že jsem i přes to těhotná? Prosím poraďte ☹

sona88
6. čer 2017

Muzes a nemusis, pokud mas nejistotu, skoc si na gyn, tady do tebe nikdo nevidi 😉

kikina95
26. pro 2017

Dobrý den,
jsem tu nováček.Chtěla bych se zeptat zda je šance že bych mohla být těhotná.Vysadila jsem antikoncepci teprve 5.listopadu a teď v prosinci jsem měla zpoždění 6dnů.Pak tři dny celkem silné měsíčky.O pět dní později slabý nahnědlý výtok který trval pouze jeden den.A dneska mam šílené bolesti v podbřišku ale ovu test ukázal jen dušíka a poslední tt jsem si dělala pouze nez dorazila ta ms.Je nějaká šance? Nebo čím jiným by to mohlo být.Moc děkuji za Vaše reakce.

maribea
26. pro 2017

@kikina95 spíš to vypadá, že se tělo čistí od antiko a nabíhá/srovnává se normální cyklus. Někdy to trvá...

kikina95
27. pro 2017

@maribea máte pravdu ráno jsem si dělala tt a sněhobílo..

maribea
27. pro 2017

@kikina95 jak se nastartuje normální cyklus, určitě půjde rychle 🙂 někdo radí nechat proběhnout tři ms, pomoci může kontryhel a maliník na úpravu cyklu, za mě nejlíp platilo to absolutně neřešit 😀 taky můžete zkusit měřit BT, pro přehled kdy přichází ovu 🙂 hodně štěstí