Menstruace - neg. test. Přesto těhotná?

sicaaa
18. srp 2020

zdravim.
mám trochu cudnu otazku ale nedá mi to.
prvý červnový týden sem mala nechranený styk (pravdepodobne v čase ovulace)
další 2 menstruace prišli v normálnem čase a relatívne také jako vždy - medzi 1 a 2 sem si urobila prvý test - negatívny, po druhej další test negatívny - znepokojovali ma extremne citlivé a nafukle prsa a brucho..... pred týdnem prišla 3 menstruace ale trvala len 4 dni (obvykle tak 6-7) a bola neobvykle slabá - to sa mi ešte nestalo ale prsa ma po ni prestali bolet a trochu sa zmenšili ale brucho mám stale nafuknute a bolí ma žaludek .... ráno som si pre istotu robila 3 test (iná značka) a stále jasne negatívny. Je možné že by sem aj napriek tomuto mohla byt tehotna ? (bol by to 12tt cca) díky za nazory

baruskawh
18. srp 2020

Podle mě těhotná nejsi.
Pokud chceš mít 100% jistotu, objednej se k lékaři nebo si dojdi jako samoplátce na krev. Za mě je minimální pravděpodobnost aby si byla 3 měsíce těhotná a ani jeden test ti to neukázal.

leniczka23
18. srp 2020

Ne není to možné, pokud by si těhotná byla ze styku který píšeš test by byl 100% pozitivní..
Tělo není stroj, je možné mít výkyvy jak v síle MS, délce MŠ, bolesti prsou atd..

baraskaska
18. srp 2020

Nechraneny ze to alo do vnitr ci ven? Protoze pokud ven muzu te ujistit ze kombinace faktu ze to slo ven plus 3 negativnich testu a 3 menstruaci je tak z 99,999999% jasna

sicaaa
autor
18. srp 2020

@baraskaska no to ani nevím, spíš ven. jen byli asi 4 po sobe behem noci... mesíce predtím ani odvtedy už nic. bylo to z opilosti s kamošem který se nedávno odstehoval do zahranicí ... takže o prípadne tehotenství aktuálne fakt nestojím. jen tá menstruace a neg. testy me trochu uklidnili, no tá poslední a bolesti bricha me dost matou, protože ted už by s potenciálnim tehotenstvím nic nešlo udelat.

kachna001
18. srp 2020

Ne, těhotná opravdu nejsi... Asi tak na jeden milion procent 👍

elyey
19. srp 2020

Ne, není :D

agneska7
19. srp 2020

Ne nejsi těhotná asi ti to hodně hlodá v hlavě tak se objednej na gynekologii a budeš mít klid

baraskaska
19. srp 2020

@sicaaa jako u nechranenyho je ta moznost vzdy. Ale pokud mas stale negativni testy a mas menstuaci je to vylouceny. V tuhle chvili vy jsi test mela uz takovy dalnice ze bys to rozhodne neprehledla.

nihanin
19. srp 2020

@sicaaa můžeš mít ms i dva dny nejsi stroj že každý měsíc musíš mít ms 6-7 dní těhotná určitě nejsi

julia00
28. zář 2022

Mám podobný problém, posledný nechránený styk (chránený len antikoncepciou) bol 16.7. 3.8 mi prišlo krvácanie z vysadenia. Následne 6.8 ale to už bol chránený aj kondómom. 28.8 mi prišlo krvácanie z vysadenia a potom aj túto nedeľu a dnes už mi už končí. Od obidvoch stykov ubehlo už dosť času a ja som si urobila nespočet testov a všetky bolí negatívne. Sú moje obavy zbytočne? Ku gynekologičke sa zatiaľ nechystám keďže nemám dôvod. Nemám príznaky ani nič podobné

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru