Kdy testovat těhotenským testem, když mám nepravidelný cyklus?

deniii94
3. srp 2019

Dobrý den,
mám dotaz ohledně spolehlivosti těhotenských testů. Mám 4 dny zpoždění menstruace. Antikoncepci nepoužívám už víc jak půl roku, ale cyklus mám už 4 měsíce pravidelný. Poslední týden (možná 14 dní) mě bolí prsa a dost se mi i zvětšily. Dělala jsem si dva těhotenské testy a oba negativní. Je nějaká šance, že jsem těhotná?

loylii
3. srp 2019

@deniii94 pokud je test negativní, nejsi těhotná. Logika věci. Mimco se nezavrtalo a neprodukuje HCG.

deniii94
autor
3. srp 2019

@loylii Na několika stránkách jsem četla, že první testy vyšly negativní a stejně pak byly paní těhotné.

loylii
3. srp 2019

@deniii94 zatím ještě ale těhotná nejsi. Kup si zítra digitální test, ten ti dá jasnou odpověď. Pokud té ani to neuspokoji, skoč si v pondělí na krevní testy, stojí to do 300.- a dělají to v každé nemocnici. Výsledky do par hodin.

deniii94
autor
3. srp 2019

@loylii Díky za radu, zkusím ten digitální test.

katherine177
3. srp 2019

Dokud bych měla normální testy negativní, zbytečně bych neutrácela 200 nebo 300kč za digitální test,ten bych si koupila až bych chtěla potvrdit že na papírových testech mi vyšly 2 čárky jak dlouho jsem těhotná. Na takové to každodenní zbytečné testování stačí sada 10ks těhotenských testů za pár korun.

claire90
3. srp 2019

Cetla jsem pribehy zen, kterym se na testu // neukazaly a presto tehotne byly. Na tvem miste bych do digitalu neinvestovala, bud bych si skocila na krev jako samoplatce nebo bych pockala a pokud ani za dalsich 14dnu neprijde MS, nechala bych se prohlednout na gynde, jestli neni problem jinde..

loylii
3. srp 2019

@claire90 tak 200.- za tu zvědavost stojí ne?😉)) samoplatce krve stojí víc a čekat 14 dnů k Dr bych nevydržela😉

verunka_korunka
3. srp 2019

Nevim o tom ze by digitalni test mel ukazat vic nez obycejny, tim myslim citlivost testu. Me se osvedcil obycejny od dr.maxe, mamatest tehotenstvi ukazal taky, ale obcas mi ukazal duchy a tehotna jsem nebyla. Jinak samoplatce na krev hcg neni zas tak moc, se na to divam a je to kousek pres 200kc jako samoplatce. A nebo staci chvili pockat, 3 dny, tyden, 2 tydny... a kdyz nic nebude radeji skocit na gyndu.

claire90
3. srp 2019

@loylii prijde mi zbytecne vyhodit 200 za digi test, kdyz papirovy je negativni. Ale samozrejme at si kazdy se svymi penezi dela co chce, ze 😉 odber na hcg staval kilco. Sama pises, ze dnes je do 300, tak to bych si radeji kilco priplatila a vedela rovnou, zda tam neco je nebo resit na gynde pak rovnou 🤷‍♀️

balogis
3. srp 2019

Digitální test sem si kupovala až v případě,že bylo vidět něco jako čárka na klasickém papírovém.jinak je to za mě zbytečná investice

loylii
3. srp 2019

@claire90 tak někomu je nepříjemné chodit na krev do nemocnice. A pak čekat x hodin. Mě digi nikdy nezklamal😉

claire90
3. srp 2019

@loylii vsak rikam, at si kazdy dela jak uzna za vhodne 😉 psala jsem, jak bych se zachovala ja na miste tazatelky.
Btw. koukam, ze je i domaci krevni test, tomu bych asi verila vic nez digi, ktery detekuje z moci stejne jako papirovy, kdyz uz bych chtela vyhazovat :D

balogis
3. srp 2019

@claire90 ten krevní byl pro mě zklamání, nemohla sem tam tu krev dostat takže byl neplatný 😕za mě zlata moč

aselluska
3. srp 2019

Tak teda proč se ptáte, když jste to na několika diskuzích četla, že to je možné ...

claire90
3. srp 2019

@balogis dobre vedet, takze kdyby treti, vystacim si s maxem, pripadne odber placeny, to je pro me jistota. Ale nastesti nebylo ani u jednoho treba resit, papirovej stacil a digi jsem mela jen u prvni, jelikoz ho koupil chlap 😂

katherine177
3. srp 2019

@balogis přesně, také jsem si dělala digitální test,až byl ten obyčejný pozitivní

fly80
3. srp 2019

Pokud máš čtyři dny zpoždění, i na normálním testu by to muselo být vidět, kdybys byla těhotná. Já bych se objednala na gyndu, kdyby byl náhodou nějaký problém.

deniii94
autor
4. srp 2019

@fly80 Asi mi nic jiného nezbyde. 5. den a pořád nic :-/ Dělala jsem další test a zase negativní.

mimisef
4. srp 2019

@fly80 nemusí to jít vidět ... záleží kdy došlo k oplodnění.....někomu to ukáže až týden po vynechání

mimisef
4. srp 2019

@deniii94 ahojky já po 12 letech pravidelné ms poprvé 3 dny meškám mám lehoučké špinění při utření dnes test citlivost 25 a negativní

deniii94
autor
5. srp 2019

Tak u mě šlo opravdu jen o zpoždění 🙂

mimisef
5. srp 2019

@deniii94 ahojky ms dorazila tedy? Já zkoušela test a negativní a ms nikde akorát mi šíleně zle, bolí mě hlava a spala bych

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru