Nechráněný styk, Postinor, opožděná MS, bolest břicha. Mohu být těhotná?

Zodpovězené
26. říj 2020

Dobrý den,

20.10 jsem měla nechráněný styk. 23.10 jsem užila Postinor a 25.10 jsem měla dostat menstruaci. Uz víc než týden mě bolí břicho, jako bych to měla dostat.

Mohu být těhotná?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

léčba, kterou jste zvolila, je spolehlivá. Nepravidelnosti menstruačního cyklu bývají při užití Postinoru časté.
Máte-li však potíže - bolesti břicha - doporučuji navštívit svého gynekologa.
Bolesti nemusí souviset s užitím antikoncepce.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz