Mohu být těhotná?

teelayla
5. črc 2019

Dobrý den ráda bych se zeptala ,
Má poslední MS byla 25.5 , která vždy trvá dlouho a je velmi silná ,hodně trpím na na bolest prsou před menstruaci a také velice silné křeče v břichu , S přítelem jsme měli nechráněný styk , snažíme se o miminko v 6 měsíci a však mé MS jsou vždy nepravidelné tak nikdy přesně neodhadnu plodné dny , Má MS přišla 3.7 a však je jiná než doposud křeče v bříšku nemám spíše takový tlak , bolesti prsou nejsou skoro žádné a má MS není jako obvykle mohu být těhotná ? Těhotenský test jsem si dělala před MS vyšel negativní ( není to moc brzy na těhotenský test ?

Děkují mnohokrát za odpověď a přejí krásný zbytek dne

radu98
5. črc 2019

@teelayla jednou za čas je běžné, že se cyklus tak jakoby rozhodí a můžeš se i cítit jinak.
Pokud je krve jako obvykle a není to jen takové slabé špinění, tak těhotná pravděpodobně nebudeš. Pokud nevydržíš čekat do další MS dala bych na test čas min. Ještě týden a pak si ho zkusila udělat 🙂

teelayla
autor
5. črc 2019

@radu98 práve že ma Ms není jako obvykle trpím na hodne silnou a tentokrat uplne slaba a dnešním dnem skoro vubec

chumlee71
5. črc 2019

@teelayla možný to je,já jsem to tak měla.Test negativní pak tři dny hodně slabá menstruace spíš jen růžové špinění.Rikala jsem si, super jakou jsem měla dobrou menstruaci a za pár dní mi bylo špatně tak mi to nedalo a na testu dvě čárky 😁.Zkus udělat test za pár dní a uvidíš.

teelayla
autor
5. črc 2019

@chumlee71 doufaaaam miminko bych si moc prala 🙏🏻😞

teelayla
autor
5. črc 2019

@chumlee71 práve mne prekvapilo , ze opravdu kazdy mesic trpím na velmi silnou nekdy nestaci ani tampon a tedkom velice slaba 3.7jsem to dostala a dnes už vubec nic

calvac
5. črc 2019

@teelayla ja jsem tez mela menzes prvni mesic tehotenstvi. Dokonce to byl celkem normalni, muj bezny menzes. Tehotna jsem byla. Na gynde jsem si rikala, ze budu tak ve ctvrtem tydnu. No, byla jsem v devatem tydnu.

chumlee71
5. črc 2019

@teelayla já to právě taky mívám hodně silný a když jsem to měla slabý tak to bylo pro mě divný,ale říkala jsem si že asi nějaká hormonální změna když kojim a ono těhotenství 😀. Doufám že se i u vás zadařilo ,pak dej vědět.

teelayla
autor
5. črc 2019

@chumlee71 určite ❤️Dekuji aspon nejaka kapka nadeje

radu98
6. črc 2019

Tak tomu ještě týden až 2 dej a pak si udělej test 😊

teelayla
autor
6. črc 2019

@radu98 dekují a z krve by to šlo poznat už ted nebo je take cas

radu98
6. črc 2019

@teelayla tak krev by asi něco našla (záleží v jakém tt by jsi byla), ale stejně by řekli, že za týden až 2 znova na krev na porovnání, jestli se HCG zvyšuje🤷🏼‍♀️ Já vím, jak je hrozný to čekání na druhou čárku, ale vyplatí se to 🙂

teelayla
autor
6. črc 2019

@radu98 doufám , ale už to že poprvé za život mám tak slabou MS skoro vubec a to znám svoje telo dobre sice moje Ms je nepravidelná ale za to dost dlouhá a velice silná a ted nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru