Prosím o pomoc - krvácení a trošku špinění v 6. týdnu těhotenství. Myslíte, že je to něco vážného?

Zodpovězené
21. črc 2020

Dobré odpoledne,

prosím Vás, jsem těhotná 6 týdnů a 6 dnů mám malý problém a nevím s kým se mám poradit. Před 3 dny jsem krvácela, krvácení se zastavilo, ale trošku jsem špinila. Byla jsem u doktora, tam mi neřekli nic a poslali mě na utrazvuk.

Myslíte si, že to je něco vážného?

Děkuji

Dobrý den,

postup vašeho lékaře je správný, teprve až na základě ultrazvukového vyšetření
lze rozhodnout, zda situace je či není vážná.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz