Termín otěhotnění. Kdy to přesně bylo?

Zodpovězené
10. bře 2020

Dobrý den,

mám dotaz ohledně přesného datumu oplodnění. Na čssz po mně chtějí kvůli mateřské potvrdit, že jsem byla již 10.7 těhotná (v práci jsem dostala výpověď 10.7). Poslední menstruace byla 27.6., ale špinila jsem už 24.6. (nikdy předtím se mi to nestalo), ale lékař napsal do těhotenské průkazky 27.6. Jde o to, že mi paní ze čssz řekla, že potřebuje od lékaře napsat, že jsem 10.7. už byla těhotná a můj lékař mi to napsat nechce, že prý až 11.7. jsem mohla být těhotná, Vím, že sex byl 1.7. a potom 3.7. Pak do konce měsíce nic.

Jak se mám zachovat?

Kvůli tomuto bych měla přijít o peníze, na které mám nárok!

Děkuji moc za radu.

Dobrý den,

je potřeba věc otevřeně prodiskutovat se svým lékařem. Ten zná Váš zdravotní stav nejlépe.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz