Testování na covid. Musím jít také (nechci), když jsem s dcerou na mateřské?

Zodpovězené
25. čer 2021

Dobrý den,

mám otázku. Manžel chodí do zaměstnání, kde je povinné testování na covid.

Kdyby nedejbože byl pozitivní, tak musím taky na testy, když jsem s dcerou na mateřské?

Raději bychom s dcerou byly klidně měsíc v karanténě, ale na testy nechci.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Váš dotaz bohužel nespadá do naší agendy. Doporučujeme využít informační linku ke koronaviru na čísle 1221 (viz. zde: https://koronavirus.mzcr.cz).

Přejeme Vám krásný den,
Mgr. Karel Lach a Mgr. Anna Štefanidesová
právníci Ligy lidských práv
e-mail: poradna@llp.cz