Covid snad už po...ani nevím. Prodělal někdo Covid v 19.tt?

nagojka
23. únor 2021

Zdravim damy,predem se omlouvam za dotaz ohledne covidu..Dnes pritel na antigenim testu pozitivni,takze karantena atd...Jsem momentalne na zacatku 19tt..je tu nektera ktera covid prodelala taky v tomhle stadiu tehu?zvladlo to mimco v pohode ??dekuju za odpovedi...

lachtanice86
23. únor 2021

@nagojka prodělala jsem ještě v 1.trimestru, který je asi více rizikový. Gynekolog říkal te problém by byly teploty, ty jsem neměla. Dle vyšetření zatim vse ok. Jsem 20tt. Příští týden jdu na velky utz

nagojka
autor
23. únor 2021

@lachtanice86 ja jdu na velky ultrazvuk 10.3. tak snad to bude v pohode...dekuju za zkusenost...tech teplot se trochu bojim ale jelikoz pracuji v socialnich sluzbach tak me testuji kazdych 5 dni a zatim v pohode...

evsi88
23. únor 2021

Vim, ze se na to neptate, ale antigenni testy bývají často falesne pozitivni - pokud už tedy nema přítel priznaky. PCR jsou téměř jistota🙂

evsi88
23. únor 2021

@evsi88 a taky naopak samozrejme - bývají i falešné negativni

nagojka
autor
23. únor 2021

@evsi88 ma bolest hlavy,svalu a teplotu...na zaklade toho nesel do prace mu rekli ze musi jit na antigeni a s negativnim do prace..to bohuzel nevyslo takze volal doktorce takze hygiena teprve bude volat...dnes se dozvedel ze v patek prisel do styku s pozitivnim kolegou...takze pcr test nas asi nemine ani jednoho

evsi88
23. únor 2021

@nagojka ahaaa tak to jina, budu držet palce a věřím ze vse dobre dopadne🌻

lachtanice86
23. únor 2021

@nagojka teploty byly jediné čeho jsem se bála, ale ve výsledku jsem o tom vlastně nevěděla

lentilkah
23. únor 2021

Ja ho prodelala v 9tt. Take bez teplot. Ted jsem ve 23tt a vse vypada v poradku.

elyey
24. únor 2021

Já někdy ve 27tt a malá je naprosto v klidu. A já měla taky naštěstí lehký průběh, při zánětu prsu mi bylo rozhodně hůř.

tynka9
24. únor 2021

Prodělala jsem někdy kolem 19.tt také. Průběh byl lehký, ale rozhodně ne příjemný. Měla jsem lehce zvýšenou teplotu, bolelo mě celé tělo, pak mi asi týden pretrvavala bolest hlavy, po pár dnech od prvních příznaků jsem měla pár dní hodně nízký tlak, že jsem nebyla moc schopná fungovat a musela jsem mnohem víc ležet. S manželem jsme si to naštěstí prostřídali tak, že jsme se vždy některý z nás dokázal postarat o děti... jinak miminko vypadá úplně v pořádku (končím 26.tt)

raquelka
1. bře 2021

@nagojka Prodělala jsem lehký prubeh v listopadu v 17. Nebo 18.tt.. První příznaky jsem zaměnila za těhotenské opravdu mě hrozně bolely nohy.... Byly teploty(cca 5 dnu) , které jsem srazila půlkou paralenu.. Přidala se k tomu logicky zimnice, velká unava, ztráta čichu na 3 dny, jedla jsem jen z povinnosti... V současné době jsem v 35.tt prcek je ok..
I lékař mě pak po ultrazvuku uklidňoval že nemá covid vliv na dítě...

nagojka
autor
1. bře 2021

@raquelka ahoj dekuju zs docela uklidnujici zpravumJsem pozitivni od patka a vcera sem myslela ze umru...priznaky mam jakoby docela osklivou chripku,desne me boli hlava,zada a mam hlavu a oci plne rymy teploty max 37,5 3 dny ted rano poprve bez teploty....v lekarne mi rekli ze muzu 3xdenne 0.5 paralenu...zatim postacila vzdy pulka rano a pak na noc abych se vyspala...Dnes se citim lip krom te neskutecne rymy a bolesti hlavy tak snad to bude taky v poradku...Mrnousek si v brisku krasne plave a sedciko take bije ukazkove tsk sem rada🙂

raquelka
1. bře 2021

@nagojka to je důležité že se cítíš lepe, taky jsem měla hrozný strach o malého a v moment kdy poprvé kopal jsem byla štěstím bez sebe sice horečky, ale prcek byl ok... Doteď jsem ráda že kopka i když se občas kvůli tomu nevyspím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru