Clostilbegyt a Ovitrelle a krvácení. Může se jednat o ovulaci?

Zodpovězené
30. črc 2019

Dobrý den,

snažíme se o miminko a potřebovala bych poradit.

V červnu jsem začala s Clostilbegytem a Duphastonem. Dnes jsem 16. den cyklu, 12. den cyklu jsem byla na ultrazvuku a doktor mi řekl, že mám 2 krásné folikuly, že se máme 3 dny snažit a 14. den cyklu si mám píchnout Ovitrelle.

Od 13. dne cyklu začalo krvácení a bolesti jako při menstruaci, které ale přetrvávají dodnes.

Mohlo by to být ovulační krvácení?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

může a nemusí. Hlašte vše Vašemu lékaři, který stanoví další postup.

Přeji Vám hezký zbytek dne.
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň