Krvácení při ovulaci. Zažila některá?

ivybee
28. črc 2019

Dobrý večer,
chtela bych vás poprosit o vaši radu a zkušenosti.
Snažíme se o miminko. V červnu jsem začala s Clostilbegytem a Duphastonem. Dnes jsem 16. den cyklu, 12. den cyklu jsem byla na ultrazvuku a doktor mi rekl, že mám 2 krásné folikly, že se máme 3 dny snažit a 14. den cyklu si mám píchnout Ovitrelle. Od 13. dne cyklu začalo krvácení a bolesti jako pri menstruaci, které přetrvává do dnes. Zažila některá z vás něco podobného? Je to běžné? Děkuji za odpověď.

0

Odpověz

barulina
29. črc 2019

U ovulace muzes sppinit. Je to bezne, ja taky spinim

ivybee
autor
29. črc 2019

@barulina Špinit ano, ale tohle mi přijde jako mnohem víc, než spineni, proto nevím, co si o tom myslet. Každopádně moc dekuji za reakci.👍

barulina
29. črc 2019

@ivybee ja jednou taky zakrvacela, a celkem dost. Do kvetnove revize jsem pravideone spinila. Ale mas pravdu ani me to takrvaceni nenechako chladnou. Volala jsem si na gyndu a me rekl dr ze to se stqt proste muze, treba vetsi namaha pri ovulce nebo tak.

ivybee
autor
29. črc 2019

@barulina U mě je to dnes 5. den. Já už o tom taky slyšela, jen se mi to stalo poprvé. Už mám za sebou spineni při uhnizďování i jeden samovolný potrat, tohle je zase další novinka, tak jsem jen maličko znérvózněla. Všude je tolik příspěvků, tak jsem doufala, ze i mně někdo poradi, podělí se o zkušenosti a nejspis i uklidní 😃 Moc si vážím, ze se našla alespoň jedna dobra duše 🙂

terka80
29. črc 2019

@ivybee tez jsem jednou zakrvacela pri ovu a dost,gyn me uklidnila ze se to stava pry bourliva ovulace 😁

ivybee
autor
29. črc 2019

@terka80 A jak dlouho to trvalo? Většinou každej říká tak 2-3 dny, já už dnes 5. Děkuji za uklidnění 🙂

terezuka
29. črc 2019

@ivybee Moje, i kdyz lehce odlisna zkusenost: po ovulaci den dva klid a pak jsem zacala krvacet pri zatlaceni na zachode. To trvalo az do menzesu. Nevim, co to bylo, preslo to po nasazeni utrogestanu (a ten cyklus se udrzelo i tehotenstvi).

vineta
29. črc 2019

@ivybee Asi moc nepomohu, nicméně přidám svou zkušenost- minulé dva cykly jsem stimulovala femarou na IUI a pak brala utrogestan, IUI nevyšlo, v další MS jsme se rozhodli na další zatím nejít kvůli pracovním závazkům manžela (nedostal by se v den “D” na odběr), takže jsem femaru nebrala- 11-12 DC špinění a ovulační bolesti, 15 DC opět slabé špinění- nikdy jsem nic takového neměla, tak jsem také googlovala, o co jde, a všude jsem se dočetla, že ovulační krvácení by mělo být jednorázové ty cca 2 dny a jak to trvá déle, jde o něco jiného. V mém případě bych to viděla na hormonální nerovnováhu po té předchozí léčbě, prostě mám najednou cyklus nestandardní. Být tebou, zkusila bych brnknout lékaři, jestli je to běžné, pro klid duše- popřípadě počkat na další návštěvu...

ivybee
autor
29. črc 2019

Moje doktorka má dovolenou a zrovna dnes nemá zástup. Jinak to vypadá, že už je po všem, tak snad to nebylo nic vážnýho 🙏 Každopádně děkuji. 🙂👍

vineta
29. črc 2019

@ivybee Tak hlavně že už to přešlo 😉. Ono je to někdy záhada, co se s tím tělem děje. Držím moc palce, ať vám to vyjde 🍀🍀🍀

ivybee
autor
29. črc 2019

@vineta To teda jo! Dekuji 😊

terka80
30. črc 2019

@ivybee i 5 dni je bezne.ja krvacela 2 dny a pak spinila