Ovitrelle. Kdy píchnout?

janisek13
26. srp 2020

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Dnes jsme byla v centru na ultrazvuku a v pátek si mám doma píchnout Ovitrelle. Až doma mi došlo, že jsem se nezeptala kdy a v pribalovem letáku jsem to taky nenašla. Takže kdo máte zkušenost, kdy je prosím nejlepší ho píchnout? Ráno nebo večer nebo v průběhu dne? Děkuji

kocila
26. srp 2020

@janisek13 po ovitrelle prichazi ovulace za 36hodin,takze pokud mas naplanovany casovany sex,tak je to jedno (asi bych pichla vecer a cely vikend bych se z postele nehnula 😉)
Tak at to klapne 👍

klchudik
26. srp 2020

Já vždy měla píchat během dopoledne

janisek13
autor
26. srp 2020

@kocila takhle nám to řekl i doktor, ať v pátek pichnem a víkend prosoulozime 🙂 ale máme doma dvě děti a stavíme barák, takže tak lehké to není. Ale určitě si dáme záležet. 😀 díky

janisek13
autor
26. srp 2020

@klchudik děkuji za informaci, nemám s tím právě žádné zkušenosti a říkal mi ještě výsledky hormonálního profilu a vysvětloval jak budeme kdyztak postupovat příští měsíc při prvním iui, takže mi nějak nedošlo se zeptat.

klchudik
27. srp 2020

@janisek13 kolikrát jsem ovupaci po Ovitrelle cítila, někdy to bylo už večer, někdy až ráno. Nikdy to ale nebylo až za 36 hodin.