icon

Mám šanci na těhotenství po užití Ovitrelle?

avatar
aaliyahhh
Dnes ve 12:57

Ahoj všem, jsem po užívání léků clostylbegyt, na ultrazvuku dva dominantní folikuly. Následně vpich ovitrelle, momentálně jsem 9 den po ovitrelle. A zkouška testu od 7 dne. Dnes byl test clearblue s malou čárkou, skoro neviditelnou, viz. foto, mám šanci? A mám pokračovat dál?

Děkuji!!!! 🙏🏼 👶🏻