Clostilbegyt. Užívání 3-7DC znamená více folikulů a 5-9DC zase méně, ale kvalitních?

Zodpovězené
1. bře 2019

Dobrý den pane doktore,

chtěla bych se zeptat, jestli je pravda, že když se Clostilbegyt začne brát 3.-7.dc, tak bude více folikulů a když se začne brát 5.-9.dc, tak jich nebude tolik, ale budou kvalitnější?

Děkuji za odpověď.

S pozdravem,
Markéta

Dobrý den,

myslím, že JASNOU odpověď na tuto otázku neví nikdo na světě - vždy půjde jen o domněnky. Navíc každý člověk je trošku "originál", a tak i všeobecné závěry často neplatí pro konkrétního jedince.

Asi jsem Vás svojí odpovědí moc neuspokojil...

Přeji Vám hezký zbytek dne.
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň