Může alergie na spermie sama zmizet?

Zodpovězené
28. čer 2019

Dobrý den, pane doktore,

chtěla bych se zeptat, zda vymizí alergie na spermie sama, anebo ne? Před pár lety mi zjistili v caru alergii na spermie a že bez pomoci IUI neotěhotním, teď jsme se začali snažit o další dítko, tak by mě zajímalo, zda furt můžu mít alergii na spermie, anebo mohla vymizet? Jestli se teda objednat hned do caru, anebo tomu nechat volný průběh?

Moc děkuji za odpověď!

Dobrý den,

tato oblast není pro mě úplně "vlastní", ale domnívám se, že se nic nestane, když to budete chvíli zkoušet "jen tak".

Přeji Vám hezký zbytek dne.
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň