28% Merino vlna, 60% česaná bavlna, 8% hedvábí, 4% kašmír. Vhodné složení šátku pro letní miminko?

Zodpovězené
27. únor 2019

Dobrý den,

chtěla bych pro květnové miminko pořídit žakárový šátek LennyLamb Luxury
Little Love Dazzle. Složení: 28% Merino vlna, 60% česaná bavlna, 8% hedvábí, 4% kašmír. Šátek by měl být vzdušný a lehký. Jen si nejsem jistá nosností a vhodností pro malé miminko a zda by vydržel i na těžší batole (9kg). Bude vhodný na léto?

Zkušenosti mám s Little Frog bambus s bavlnou (novorozeně a mamé miminko), dobře se navazoval a dotahoval. Diva Milano se lnem byl hrubší a spíš jsem ho využívala na podzim a jaro pro batole.

Děkuji. Kamča

Dobrý den,

šátek, na který se doptáváte je velice příjemný a pro Vás vhodný. Pokud už máte zkušenosti s vázáním a údržbou šátku, tak mohu doporučit. Každopádně již předem ale upozorňuji, že je to šátek velmi citlivý na správné praní a teplotní šoky, takže opravdu prát jen v ruce, neždímat, jen vymačkat vodu, žádná pračka ani sušička.

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil!
Silvie

mail: vivina@seznam.cz
www.moisha.cz
www.isatky.cz
www.bejbacek.cz