Chci nosit od narození. Vybrat Love&Carry LoveTie od narození Diamant nebo Storchenwiege graphit?

Zodpovězené
11. čer 2019

Dobrý den.

S prvním synem jsem měla Manducu nosítko, ale začala jsem nosit později. Teď se mi má narodit druhý syn a chci ho nosit od narození. Váhám mezi šátkovým nosítkem Love&Carry LoveTie (mei tai) od narození Diamant nebo přezkové Storchenwiege graphit. Nemůžu se rozhodnout a v nošení se vůbec nevyznám.

Děkuji Vám

Dobrý den,

šátkových nosítek je dnes na trhu celá řada , jak pro novorozence, tak i pro větší děti. novorozenecké mohou být dnes jak přezková tak vázací, jak kdo preferuje....můžete kouknout např. zde : https://www.isatky.cz/nositko-od-narozeni/?pv11...
Z vámi uvedených bych jednoznačně více doporučila storchenwiege nosítko. Je lépe propracované a i dobře nastavitelné.
Pro správný výběr je ideální možnost si nosítka vyzkoušet, což můžete buď v některých podpůrných mateřských centrech ve svém okolí nebo na některých srazech a akcích pořádaných ve vašem okolí FB skupinkami.

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil!

Silvie