Kříž s kapsou vevnitř anebo vně u šátku z JPMB. Jaký úvaz zvolit?

Zodpovězené
7. kvě 2019

Dobrý den.

Jsem začátečník, vážu novorozence do elastického šátku JPMB, zatím bude v šátku jenom krátkou dobu cca na půlhodiny a pod. Který z uvedených úvazu je vhodnější? Dítě má nakázáno široké balení od ortopeda.

Děkuji.

Dobrý den,

elastik JPMB je velice kvalitní šátek, tzv. hybrid, jelikož je proti klasickým elastikům o dost pevnější a také déle vydrží - dle váhy dítka. Zatímco klasické elastiky jsou pohodlné do cca 6 kg, JPMB lze nosit i s desetikilovým dítkem velice pohodlně.

Co se týká vhodných úvazů. můžete s JPMB nosit kapsu vevnitř i ven, ale s ohledem na potřebu širokého balení, více asi doporučím kříž s kapsou uvnitř a pohlídat si hezky správné podsazení.

Přeji mnoho pronošených chvil.
Silvie