Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Manduca Extend. Je vhodná na výlety, dovolenky s dítětem.

Zodpovězené
25. bře 2019

Máte zkušenost s produktem Manduca extend? Doporučila byste rozšíření do stávající Manducy nebo radši jiné nosítko? Dítě je 1,5 roku staré. Nosíme jen na dovolených/výletech, kde to nejde s kočárkem, případně poponáším po městě.

Dobrý den,

nepíšete sice jak velké - tedy kolik kilo má vaše dítko, ale i přesto bych Vám raději doporučila jiné nosítko než manducu s extendory. Pokud nosíte na zádech a třeba i tatínek ( širší záda) děti jsou v manduce jakoby přilepeni na zádech, než že by pohodlně seděli - manduca a její projmutí v sedu je malé - pro děti s delšíma nohama už je toto nepohodlné a nožky jim mohou trpnout. Dále i zádová opěrka už bude brzy krátká - děti pak sedí v těžišti, které je nosiči velmi brzo dosti nepohodlné. Vzhledem i k pořizovací ceně extendorů si myslím, že je lepší si koupit raději nosítko ve velikosti todller a vydrží vám třeba i do 4 let, než manduca s extendory jen na sezónu.
Inspirovat se můžete např. zde: https://www.isatky.cz/od-1-roku/

Pro správný výběr je ideální možnost si nosítka vyzkoušet, což můžete buď v některých podpůrných mateřských centrech ve svém okolí nebo na některých srazech a akcích pořádaných ve vašem okolí FB skupinkami.

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil.
Silvie