Nemám zkušenost s nošením v šátku. Poradíte, jaký šátek vybrat?

Zodpovězené
22. led 2019

Dobrý den,

měla bych na vas dotaz. Syn se má narodit v únoru a zvažovala jsem koupi nosítka, konkrétně Caboo. Po přečtení par blogů a příspěvků na koníku jsem začala přemýšlet o šátku. S nošením nemám žádnou zkušenost a chtěla bych zkusit nosit, ale nějak se ztrácím v těch gramážích a taky nevím jaký šátek by byl vhodný (bavlna, elastické, pevné, bavlna s něčím...). Můžete mi poradit jaký šatek by byl vhodný? Jediný problém je cena. Max 2000,- , vejde se nějaký do této ceny? Zatím přemýšlím o koupi šátku Yaro https://www.isatky.cz/zbozi/yaro-ring-sling-dot...

Děkuji Vám.

Dobrý den,

na miminko a pro začátečníka je lepší si vybrat šátek tenčí s gramáží do 240 g/m2. Úplně v pohodě stačí šátek bavlněný, protože je jednoduchý na údržbu a není složité ho prát.

Šátek, který jste si vybrala je na miminko vhodný, vzdušný a měkký. Jen bych vás odkázala na šátek, který je vhodnější (máte v odkazu RS šátek).

https://www.isatky.cz/zbozi/yaro-dots-pastel-ra...

Kdybyste potřebovala pomoct s výběrem velikosti, potřebovala bych znát vaši konfekční velikost a výšku.

Monika z iŠátky.cz