Nosítko Caboo Lite Block. Je opravdu dobré a vhodné na nošení dětí?

Zodpovězené
4. bře 2019

Dobrý den,

kamarádka mi doporučila toto nosítko Caboo Lite Block. Je opravdu dobré?

Dobrý den,

Caboo je hybrid elastického šátku a nosítka, takže ho nelze doporučit pro celé nosící období, max jen na první 2-3 měsíce dle váhy miminka. Pak už je nepohodlné, tahá na ramenou. Jelikož nepíšete více podrobností o Vás, nemohu v tuto chvíli doporučit.

Pro správný výběr je ideální možnost si nosítka vyzkoušet, což můžete buď v některých podpůrných mateřských centrech ve svém okolí nebo na některých srazech a akcích pořádaných ve vašem okolí FB skupinkami.

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil!
Silvie

mail: vivina@seznam.cz
www.moisha.cz
www.isatky.cz
www.bejbacek.cz